%2Fnabidka-prace%2Fmedsol-s-r-o%2Fservisni-technik-%25e2%2580%2593-zdravotnicka-technika-id256test

Medsol s.r.o.

Jsme významný dodavatel zdravotnické techniky předních světových výrobců (SPACELABS HEALTHCARE, STRYKER, PHYSIO-CONTROL a dalších) u které zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis.

SERVISNÍ TECHNIK – ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA

Základní údaje

Title:SERVISNÍ TECHNIK – ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA
Místo působení:Praha
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:23.12.2022

Hledáme šikovného svědomitého technika s chutí do práce a smyslem pro preciznost. Jsme velice sdílní a problematiku zdravotnické techniky kompletně zaškolíme. Znalost zdravotnické techniky je perspektivní dovednost, která je určitým posunem v péči o vlastní zdraví.
Pozice je vhodná i pro absolventy zejména pro svoji specifičnost.

Co vás čeká

• zajišťování servisu zdravotnických prostředků ve svěřeném regionu – Čechy
• monitorovací technika vitálních funkcí pacienta, defibrilátory a další
• diagnostika závad včetně jejich odstranění v servisní oddělení nebo u zákazníka
• instalace zdravotnických prostředků včetně instruktáže
• komunikace se zákazníky (zdravotní sestry, biomedicínští inženýři apod.)
• komunikace s technickou podporou jednotlivých výrobců (anglický jazyk)
• provádění pravidelných bezpečnostně technických kontrol dle předpisů výrobce zdravotnických prostředků
• tvorba servisních protokolů a protokolů o preventivní údržbě zdravotnických prostředků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• min. SŠ vzdělání elektro, vhodné i pro absolventy (podmínkou je elektrotechnické vzdělání)
• znalost anglického jazyka
• znalost práce na PC (min. MS Office)
• analytické myšlení, konstruktivní přístup k řešení problémů / závad
• dobrou orientaci v technické dokumentaci k přístrojům
• manuální zručnost, elektrotechnické zkušenosti (pájení, ESD prostředí apod.)
• samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení
• dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• aktivní řidičský průkaz skupiny B
• ochotu často cestovat po svěřeném regionu (Čechy), výjimečně i po celé České republice

Výhodou bude, pokud budete mít

• znalost AJ na komunikativní úrovni
• biomedicínské vzdělání nebo se zaměřením na zdravotnickou techniku, absolvent
• platný §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
• elektrotechniku jako koníčka

Co vám můžeme nabídnout

• hlavní pracovní poměr u rozvíjející se společnosti pro pobočku Praha – Západ
• po zapracování nadstandartní platové podmínky odpovídající pracovnímu zařazení
• pravidelné bonusové odměny
• individuální přístup při zaškolování od našeho týmu a následně školení od výrobců ZP
• dlouhodobou spolupráci a odborný růst
• příjemné a přátelské pracovní prostředí, výborný tým kolegů
• různorodé zajímavé technické pracovní činnosti každý den
• práci v mladém kolektivu progresivní firmy
• mobil, notebook a služební automobil i pro soukromé účely
• nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

Časová flexibilita
Jazykové kurzy
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Společenské akce
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Praha | 23.12.2022