%2Fnabidka-prace%2Fmcga-czech-s-r-o%2Fvedouci-udrzby-id800test

MCGA Czech, s.r.o.

MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání. MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání.

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Základní údaje

Title:VEDOUCÍ ÚDRŽBY
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Automotive
Datum:29.10.2019

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
• Správa nemovitostí, hlavní a periodické revize všech zařízení, komunikace s externími společnostmi při řešení některých otázek či jiných projektů
• EHS-bezpečnost při práci na výrobní hale včetně společnosti na úklid, která je zodpovědná za čisté a bezpečné pracovní místo
• Životní prostředí, měření emisí, hluku apod, účast na auditech v této oblasti.
• Zodpovědnost za správu strojů, vybavení na hale a v kancelářích a další udržitelnost majetku, náhradní díly pro všechna zařízení včetně veškeré dokumentace
• Účast na nových projektech na výrobních strojích, technické vylepšení
• Opravy výrobních strojů v rámci "interní údržby"
• Podpora výrobní zóny a pracovníka údržby
• Školení operátorů ve výrobě a zvyšování jejich znalostí o výrobních strojích a pracovních postupech
• Spolupráce s externími společnostmi a společností MCGAuto z Portugalska o trénincích, projektech, potížích při nastavení strojů nebo o určitých problémech.
• Podpora a kontakt pro externího IT poskytovatele
• Zajišťování školení pro pracovníky (svářečské kurzy, referenti, jeřábníci, atd.)

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Minimálně 2 roky praxe v obdobné pozici, z automotive oblasti výhodou
• Vyhláška 50/1978 Sb., §6 nebo vyšší
• Znalost práce s MS Office (Word, Excel, Access and Outlook)
• Aktivní znalost anglického jazyka (německý či španělský jazyk výhodou)
• Aktivní přístup, schopnost samostatného rozhodování
• Dobré analytické a logické myšlení, schopnost inovovat
• Iniciativa v řešení technických problémů

NABÍZÍME:
Nástup IHNED
Závodní stravování, firemní notebook, firemní telefon, 5 týdnů dovolené, možnost 13. plat
Mzda: 50-60.000 Kč

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Středočeský kraj | 29.10.2019