%2Fnabidka-prace%2Fmcga-czech-s-r-o%2Fprocesni-inzenyr-id530test

MCGA Czech, s.r.o.

MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání. MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání.

Procesní inženýr / Technolog

Základní údaje

Title:Procesní inženýr / Technolog
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:24.03.2020

Do našeho týmu MCGA Czech, s.r.o. hledáme spolehlivého, pečlivého a proaktivního
Procesního inženýra / Technologa se zaměřením na CNC ohýbačky.

Náplň práce:
- Seřizování, programování a nastavování parametrů na výrobních strojích
- Zodpovědnost za stav a funkci procesů a aparátů stávající výrobní technologie
- Navrhování k inovaci nevyhovující nebo zastaralé výrobní úseky
- Analýza pracovních cyklů, optimalizace výroby a materiálových toků
- Sledování a zlepšování efektivity výroby
-Aktivní vyhledávání nové technologie, metody řízení výroby
- Školení výrobních operátorů – CNC seřizovačů

Požadujeme:
- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- SŠ nebo VŠ technického směru
- Zkušenosti s obsluhou CNC strojů (zkušenosti se stroji TBE75, TBE100 a BM30 výhodou)
- Znalost projektové dokumentace
- Manuální a technickou zdatnost
- Systematické a logické myšlení
- Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
- Plat: 40-50tis Kč
- Práce na HPP na dobu neurčitou
- Nástup možný ihned nebo dle dohody
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Možnost kariérního růstu
- Atraktivní systém odměňování a bonus

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Středočeský kraj | 24.03.2020