%2Fnabidka-prace%2Fmcga-czech-s-r-o%2Foperatory-vyroby-%25e2%2580%2593-serizovace-cnc-id528test

MCGA Czech, s.r.o.

MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání. MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání.

Operátor výroby – Seřizovač CNC

Základní údaje

Title:Operátor výroby – Seřizovač CNC
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Operator výroby
Datum:12.03.2020

Do našeho týmu hledáme spolehlivé, manuálně zručné a technicky zdatné:

Operátory výroby – Seřizovače CNC.

Náplň práce:
• Výroba na CNC stroji, dosahování předepsaných norem v dané kvalitě
• Ošetření a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
• Kontrola kvality vyrobených kusů
• Zaučování nových pracovníků

Požadujeme:
• Manuální a technickou zdatnost
• Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
• Min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
• Ochotu pracovat na 3-směnný provoz
• Obsluha VZV výhodou

Nabízíme:
• Plat: 30-35tis Kč
• Práce na HPP na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• 25 dní dovolené
• Dotované stravování
• Možnost kariérního růstu
• Atraktivní systém odměňování a bonusů
• Zprostředkování školení na obsluhu VZV

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Středočeský kraj | 12.03.2020