%2Fnabidka-prace%2Fmcga-czech-s-r-o%2Foperator-%25e2%2580%2593-serizovac-cnc-id405test

MCGA Czech, s.r.o.

MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání. MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání.

OPERÁTOR – SEŘIZOVAČ CNC

Základní údaje

Title:OPERÁTOR – SEŘIZOVAČ CNC
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:22.08.2019

Popis

Náplň práce
. Ošetření a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
. Dosahuje předepsané výroby, v požadovaném množství a kvalitě
. Provádí kontroly stanovené Kontrolním plánem
. Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání nástrojů
. Seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance
. Dbá pokynů nadřízeného, v jeho nepřítomnosti pokynů pracovníků, kteří jsou pověření dozorem
. Udržuje pořádek a čistotu na pracovišti
. Zná a plní svou pracovní normu
. Dbá na dodržování bezpečnostních předpisů v celém průběhu své směny (pracovní pomůcky)
. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
. Připravuje stroj k výrobě nové reference, provádí tzv. Přestavbu (výměna, usazení nástrojů, seřizování parametrů)
. Zodpovídá za uvolnění výroby
. Obsluhuje VZV
. Provádí dozor na směně
. Zaučuje nové pracovníky

Požadujeme
· Střední vzdělání s výučním listem v oboru: obráběč kovů, mechanik opravář, nástrojář
· Základní obsluha MS Office (outlook, excel, word)
· Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
· Týmový hráč
· Praxe: ve výrobní společnosti, v automotive výhodou, min. 1 rok
· Odborné znalosti:
. Upínání nástrojů, polotovarů a ustavování jejich polohy na různých druzích CNC strojů
. Modifikace programů pro CNC stroje
. Seřizování, ošetřování a údržba CNC strojů
. Měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu
. Orientace v normách a technických podkladech

Nabízíme
. 5 týdnů dovolené
. Závodní stravování
. 13. plat dle výsledku hospodaření firmy za daný rok
. Zaučení
. Nástup možný ihned

Místo: Lysá nad Labem
Nástupní plat: Kč27000,- - Kč30000,-

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Středočeský kraj | 22.08.2019