%2Fnabidka-prace%2Fmcga-czech-s-r-o%2Foperator-vyroby-id341test

MCGA Czech, s.r.o.

MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání. MCG Auto Group je mezinárodní společnost, pevně odhodlaná podporovat u svých zaměstnanců osobní růst, snahu a úsilí vytrvat. V MCG Auto jsme si vědomi, že lidé jsou nejdůležitějším faktorem pro rozvoj a růst našeho podnikání.

OPERÁTOR VÝROBY

Základní údaje

Title:OPERÁTOR VÝROBY
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Operator výroby
Datum:21.09.2020

Do firmy MCGA Czech, s.r.o. hledáme operátory do výroby pro třísměnný provoz pro manuální práci, obsluhu CNC robota, vstřikolisu nebo pro obsluhu lakovny, uvítáme i zkušenosti s programováním a nastavováním CNC strojů.

Náplň práce:
výroba kovových komponentů pro automobilový průmysl, plnění předepsané výroby v dané kvalitě a množství, kontrola vyrobených dílů a vyplňování požadované výrobní dokumentace.

Požadujeme:
• manuální zručnost
• technické vzdělání výhodou
• zodpovědnost, spolehlivost, snaha učit se novým věcem
• samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
• smlouva na dobu neurčitou,
• práce v příjemném kolektivu,
• týden dovolené navíc
• závodní stravování
• bonusový systém odměňování

Nástupní mzda 22-30tis Kč
Místo: MCGA v Lysé nad Labem

Benefity

Dovolená navíc

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Středočeský kraj | 21.09.2020