%2Fnabidka-prace%2Fmaxpraga-s-r-o%2Frecepcni-asistentka-spolecnosti-id195test

MAXPRAGA s.r.o.

MAXPRAGA s.r.o., jako výhradní zástupce a hlavní franchisant, řídí od roku 1997 v České republice a na Slovensku vlastní retailovou síť, tvořenou monobrandovými butiky značek známé módní skupiny Max Mara Fashion Group, a distribuci několika významných značek oděvů a doplňků ze segmentu luxusní módy Made in Italy. Tým společnosti MAXPRAGA s.r.o. zajišťuje velmi širokou a různorodou škálu úkolů a činností na podporu distribuce prostřednictvím kanálu wholesale a retail, od rozvoje a podpory prodejní sítě a upevňování povědomí o zastupovaných značkách přes koordinaci aktivit vlastních prodejen až po aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů, od řízení prodejní sítě třetích stran, po plánování a realizaci reklamních kampaní, akcí a módních přehlídek.

Recepční/Asistentka společnosti

Základní údaje

Title:Recepční/Asistentka společnosti
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:05.04.2022

Popis

Co nabízíme:
• Kanceláře společnosti MAXPRAGA se nacházejí v historickém centru Prahy. Rádi bychom do našeho týmu přijali osobnost, která by v mladém dynamickém prostředí ve společnosti s bohatými zkušenostmi v oblasti luxusní módy měla na starosti úkoly spojené s chodem kanceláře, správou zázemí firmy, zajištěním agendy pro firemní akce a asistencí při přípravě projektů. Měla by možnost spolupracovat se všemi odděleními napříč společností a také komunikovat napřímo s managementem.
• Tato pozice umožní kandidátovi rozvíjet organizační schopnosti, pochopit fungování firmy a získat zkušenost z módního odvětví.
• Pozice předpokládá každodenní užívání nástrojů MS Office a softwaru Helios (jednoho z nejpoužívanějších účetních programů v ČR a na Slovensku) a komunikaci v českém a anglickém, příp. italském, jazyce, díky které je možné významně zlepšit vlastní obecné i technické jazykové dovednosti.
• Po ukončení tří měsíční zkušební doby nabízíme zajímavý balíček firemních benefitů.

Náplň práce:
• správa sekretariátu společnosti
• organizační podpora retailové sítě a vedení společnosti
• práce ve firemním softwaru, práce s databází, tvorba tabulkových přehledů
• úzká spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením
• spolupráce na realizaci módních eventů
• drobné překlady a korektury dokumentů
• administrativa smluv a komunikace s dodavateli, klienty a úřady
• zajištění a organizace pracovních cest a meetingů

Požadavky:
• SŠ/VŠ, vhodné i pro absolventy
• perfektní znalost češtiny, plynulá znalost angličtiny (ústní i písemná)
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• výborné organizační schopnosti, systematičnost a důslednost
• skvělé komunikační dovednosti
• samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
• reprezentativní vystupování

Výhodou:
• dobrá znalost italštiny
• znalost softwaru Helios
• řidičský průkaz sk. B

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií.

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 05.04.2022