%2Fnabidka-prace%2Fmaster-truck-s-r-o%2Fvedouci-autoservisu-m-z--id426test

Master Truck s.r.o.

Poskytuje široké spektrum profesionálních služeb v oblasti oprav a údržby nákladních a užitkových vozidel. Jsme specialisté na servis přepravníků, návěsů, přívěsů, speciálních a hydraulických nástaveb. Jako autorizovaný servisní partner zajišťujeme opravy a údržbu značek TATRA, LOHR, FORD, KÄSSBOHRER, ROLFO, BPW, EBERSPÄCHER, RIMO, GROENEWOLD. Zároveň, v rámci strategických partnerství s autorizovanými zástupci, poskytujeme servisní podporu vozidlům DAF, montujeme a opravujeme nástavby HIAB a MULTILIFT. Disponujeme nejmodernější servisní technikou a originálními diagnostickými zařízeními renomovaných výrobců. Naši zaměstnanci prošli mnoha školeními autorizovaných středisek renomovaných značek, proto zákazníkům vždy nabídneme to nejlepší řešení jejich problému a ručíme za poskytnutí špičkové péče jejich technice v každé situaci.

VEDOUCÍ AUTOSERVISU (m/ž)

Základní údaje

Title:VEDOUCÍ AUTOSERVISU (m/ž)
Místo působení:Zlínský kraj
Obor: Automotive
Datum:17.08.2021

Stabilní společnost s dlouholetou zkušeností na trhu, zaměřená na opravy a servis nákladních automobilů hledá zkušeného kolegu/gyni se znalostí v oboru.
Místo pracoviště: MASTER TRUCK s.r.o., Kvítkovická 1386, 763 61, Napajedla

Náplň práce:
- zajištění komplexního chodu servisu
- vedení týmu mechaniků, rozdělování pracovních úkolů, hodnocení podřízených
- organizace chodu dílny dle objednávek
- plánování a koordinace přípravy oprav
- stanovení postupu oprav a určení priorit oprav
- kontrolní činnost
- budování vztahů se zákazníky
- akvizice nových zákazníků
- kooperace s pojišťovnami

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání v oboru autoopravárenství nebo ve strojním oboru
- praxe na obdobné pozici nutná
- výborná znalost problematiky oprav automobilové techniky, znalost garančních oprav
- schopnost vést a motivovat tým pracovníků
- dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- manuální zručnost, kladný vztah k dopravě
- samostatnost, systematičnost, časová flexibilita
- ŘP sk. B (sk. C + E výhodou)

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí stabilní a dynamické společnosti
- zajímavou a samostatnou práci
- možnost seberealizace a osobního rozvoje
- stravenkový paušál, MultiSport karta
- mzda 45 000 - 60 000,- Kč

Nástup možný ihned.

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Zlínský kraj | 17.08.2021