%2Fnabidka-prace%2Fmaidavale-s-r-o%2Frecepcni-id362test

Maidavale, s.r.o.

Skupina Maidavale byla založena v roce 2006 a od svého vzniku poskytovala služby zaměřené na know-how a znalostní ekonomiku. Od vzniku skupiny se portfolio aktivit postupně rozšířilo a aktuálně se Maidavale specializuje zejména na služby v oblastech investic soukromého kapitálu, projektového managementu, strukturovaného financování, nastavení holdingových a fondových celků a poradenství a sama z pozice investora spravuje a tvoří společnosti, ve kterých má částečnou i 100% majetkovou účast.

Recepční

Základní údaje

Title:Recepční
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:04.07.2022

Do týmu skupiny Maidavale Group hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici recepční. Jedná se o práci na plný či zkrácený úvazek (DPP, DPČ).

Náplň práce:
- vedení recepce
- příprava podkladů pro kolegy
- komunikace s klienty a úřady
- podpora k zajištění organizace a chodu kanceláře

Požadujeme:
- min. SS vzdělání s maturitou
- znalost administrativních procesů
- vynikající organizační, komunikační a prezentační schopnosti
- znalost anglického jazyka
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- pečlivost, samostatnost
- trestní bezúhonnost
- příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme:
- zajímavou a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek
- pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru Prahy
- zaměstnání v prestižní společnosti se zajímavou pracovní náplní
- práce v mladém a dynamickém kolektivu
- individuální přístup
- možnost okamžitého nástupu

Těšíme se na váš životopis.

Místo pracoviště: Lazarská 11/6, Praha, Nové Město
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Hrubá mzda: 30000 - 35000 Kč / měsíc

mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 04.07.2022