%2Fnabidka-prace%2Fm-preymesser-logistika-spol--s-r-o-%2Flogistik---plana-nad-luznici-id762test

M.Preymesser logistika, spol. s r.o.

Za půl století jsme se vyvinuli z malé doručovací firmy k mezinárodní logistické společnosti s rodinnou tváří. Kvalifikovaní a spokojení zaměstnanci jsou hlavním pilířem úspěchu našeho rodinného podniku. Spokojenost našich zaměstnanců vytváří pevný základ naší společnosti. Naši zaměstnanci představují svou každodenní činností naše firemní hodnoty.

LOGISTIK - Planá nad Lužnicí

Základní údaje

Title:LOGISTIK - Planá nad Lužnicí
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:03.09.2019

Do našeho tým v Plané nad Lužnicí rádi přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici LOGISTIK.

NÁPLŇ PRÁCE
• Implementace nových logistických procesů
• Pravidelný reporting a sledování trendů
• Optimalizace procesů
• LEAN Management aktivní spolupráce na zlepšování a zefektivňování procesu plánování
• Nastavování logistických procesů a toků

POŽADUJEME
• VŠ technického zaměření
• AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, NJ výhodou
• Znalost logistických a analytických metod a procesů výhodou
• Znalost práce na PC, MS Office na velmi dobré úrovni
• Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME
• Práci v příjemném a přátelském prostředí
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Jednorázové roční prémie
• Příspěvek na penzijní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• Stravování v areálu
• Stravenky
• Flexibilní pracovní dobu

Termín nástupu: dle dohody
Úvazek: HPP

mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Jihočeský kraj | 03.09.2019