%2Fnabidka-prace%2Flogex-logistics-s-r-o%2Fdispecer-ka-logex-hradec-kralove-id942test

LogEx logistics s.r.o.

DISPEČER/KA LogEx Hradec Králové

Základní údaje

Title:DISPEČER/KA LogEx Hradec Králové
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:24.08.2022

Společnost LogEx logistics s.r.o., stabilní a stále rozvíjející se přepravní společnosti, která je jednou z největších společností na našem trhu, hledá kolegu/kolegyni na pozici Dispečer/speditér.

Místo výkonu práce: LogEx logistics, s.r.o., Piletická 486, 503 41 Hradec Králové, Věkoše

Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva? U nás se dočkáte práce ve skvělém kolektivu, v krásném prostředí se spoustou výhod! Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

CO POŽADUJEME:
•Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
•Výborné komunikační schopnosti
•Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
•Dobrou znalost práce PC
•Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
•Obchodního ducha
•Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
•Praxe v oboru
•Anglický nebo německý jazyk – popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
•Znalost odborné databanky, transporeon

CO VÁS ČEKÁ:
•Perfektní pracovní tým
•Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
•Parkování přímo u budovy

NABÍZÍME:
•Jistá práce na HPP
•Možnost kariérního růstu
•Příležitost pro vzdělání
•Stravenky
•Firemní akce, zájezdy, večírky
•Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
•13. a 14. plat
•Příspěvek na dovolenou

Více informací o nás získáte na webu: www.kariera.logex.cz
Nebo na telefonním čísle 735 755 934

Termín nástupu může být ihned, případně dle Vašich možností, jistě se domluvíme.
Těšíme se na Váš kontakt.

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 24.08.2022