%2Fnabidka-prace%2Flaugo-arms-czechoslovakia-s-r-o%2Fkontrolor-ka-kvality-vyroby-zbrani-id437test

Laugo Arms Czechoslovakia s.r.o.

Laugo Arms Czechoslovakia je moderní prémiový výrobce střelných zbraní založený na specializovaných profesionálech, kteří měli vizi změnit zbrojní průmysl.

KONTROLOR/KA KVALITY VÝROBY ZBRANÍ

Základní údaje

Title:KONTROLOR/KA KVALITY VÝROBY ZBRANÍ
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:16.01.2023

Popis

Laugo Arms Czechoslovakia s.r.o. - zbrojní výrobce.
• Nabízíme práci ve zbrojním průmyslu a možnost podílet se na výrobě, která je světový unikát s několika světovými patenty.
• Nejsme korporát. Věci tady netrvají nekonečně dlouho. Známe se a víme kdo co dělá. Kvalitní práci dokážeme dobře ohodnotit. Jsme komunikativní a jednáme na rovinu.

Koho hledáme:

• Těší tě, když za sebou vidíš výsledek své dobře odvedené práce?
• Hledáš jistotu stabilní práce a dobrého finančního ohodnocení?
• Jsi technický typ se smyslem pro preciznost?
• Pak hledáme právě tebe!
• Jedná se o pozici, kde je kontrolována kvalita dílů určených do zbrojního průmyslu, jak interní tak externí konzultace dodavatelů.

Náplň práce.

• Vizuální kontrola kvality dílů
• Základy měření s komunálními měřidly
• Pravidelné kontroly a dodržování nastavených kontrolních procesů
• Zajištění zkoušek u stávajících i nových projektů
• Aktivní spolupráce při řešení neshod ve výrobě, reklamace

Požadavky na uchazeče

• SOU / SŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici – programování PC - Dmis Hexagon – výhodou
• Samostatnost, zodpovědnost
• Řidičský průkaz sk. B
• Zbrojní průkaz výhodou

Co nabízíme:

• Jistotu stabilního zaměstnání
• Práci na jednu směnu
• Odpovídající platové ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
• Čtvrtletní prémie
• Roční bonus za celkový výsledek
• Dobrý pracovní tým
• Zajištěné stravování (výběr ze 4 druhů)

• Lokalita: Blansko
• Nabízíme možnost ubytování
• Nástup: ihned

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Jihomoravský kraj | 16.01.2023