%2Fnabidka-prace%2Flasak-s-r-o%2Fserizovac-cnc-stroju-id981test

LASAK s.r.o.

Jsme jedničkou mezi výrobci zubních implantátů v České republice. Od roku 1991 přispíváme k rozvoji moderní dentální implantologie a naše špičkové produkty zlepšují lidem jejich zdraví a kvalitu života. Zubní, spinální a kraniální implantáty a materiály pro kostní regeneraci vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme v ČR i dalších 20 zemích. Jsme česká rodinná firma, která i přes svůj mezinárodní význam zůstává organizačně jednoduchá a kompaktní. Zdravotnické výrobky, které dodáváme na trh, sami vyvíjíme a vyrábíme od vstupní suroviny po finální produkt. Práce na všech odděleních a pracovních pozicích je díky tomu různorodá a pestrá.

Seřizovač CNC strojů

Základní údaje

Title:Seřizovač CNC strojů
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:10.09.2019

Jste manuálně zručný a nebojíte se technicky náročnější práce ve stabilní společnosti?
Chcete dělat práci, která je prospěšná a současně Vás nebude nudit?

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Seřizovač CNC strojů do našeho výrobního závodu v Mnichově Hradišti.

Co budete dělat:
• seřizovat CNC stroje na výrobu "prvního kusu"
• vyrábět menší série na moderních CNC strojích, dlouhotočných automatech
• výroba zahrnuje malé výrobky s vysokou mírou přesnosti obrobení
• mezioperační kontrolu výrobků při výrobě
• kontrolu pomocí optických 2D měřidel, práce s měřicí technikou
• přípravu nástrojů pro výrobu
• spolupracovat v rámci menšího výrobního týmu
• spolupracovat při vývoji, výrobě prototypů, inovacích obráběcích strategií
• práce je ve vícesměnném provozu
Co bude výsledkem Vaší práce:
• hotový kvalitní výrobek určený k prodeji
• dokumentovaný výrobní proces
• odladěný výrobní postup, na jehož výstupu je první prototypová série výrobku

Co k této práci budete potřebovat:
• vyučení v technickém směru
• ochotu se učit nové věci
• schopnost samostatné práce dle technické dokumentace
• manuální zručnost, trpělivost, dobrý zrak
• preciznost při práci
• uživatelská znalost práce na PC
Co by bylo výhodou:
• vzdělání strojní obory
• praxe v oboru, zkušenosti s výrobou na CNC strojích

Co Vám můžeme nabídnout:
• různorodou práci, která Vás nebude nudit
• hmatatelný výsledek práce, který je prospěšný druhým
• práci v menším pracovním kolektivu, ve které Vám pomohou nejen v začátcích
spolupráce
• práce v čistém pracovním prostředí s moderním vybavením, které Vám usnadní práci
• motivující pracovní ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (osobní volno, stravenky, příspěvky pojištění atd.)
• uplatnění Vašich znalostí a dovedností, které Vám pomůžeme rozvinout
• dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě
• možnost si práci vyzkoušet a ověřit, zda je to to, co hledáte

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Středočeský kraj | 10.09.2019