%2Fnabidka-prace%2Flannutti-czech-s-r-o%2Ftechnik-dopravy-spravce-vozoveho-parku--id1663574375test

LANNUTTI CZECH, s.r.o.

Jsme jedna z nejvýznamnějších dopravních společností v ČR, firma s dlouholetou rodinnou tradicí, několika zahraničními filiálkami po Evropě a stabilním zázemím. Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní dopravou po celé Evropě a ČR a přepravujeme především ploché sklo a technické plyny v cisternách. Společně, spolehlivě a zodpovědně pečujeme o zájmy našich zákazníků a zaměstnanců. Vytváříme prostor pro osobní a profesní rozvoj.

Technik dopravy - správce vozového parku

Základní údaje

Title:Technik dopravy - správce vozového parku
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:12.09.2022

Spojte své jméno a životní jistotu s kariérou v Lannutti Czech. Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Technik dopravy.
Pojďte se stát součástí týmu TOP profesionálů, kteří vykonávají specializovanou práci a záleží jim na její kvalitě.

Rozjeli jsme projekt, ve kterém jsme rozšířili náš vozový park o nová vozidla VOLVO. S nárůstem vozidel a řidičů je potřeba zároveň posílit náš tým, který zabezpečuje hladký a bezproblémový provoz firmy.

• Máte zkušenosti s provozem kamionové dopravy?
• Jste komunikativní osobnost, která si poradí v každé situaci a vládnete alespoň jedním cizím jazykem?
• Jste týmový hráč, který je zvyklý spolupracovat s ostatními?
• Chcete se naučit něco nového a dál se profesně rozvíjet?
• Umíte si zorganizovat práci, vyhodnotit priority a máte rádi, když se kolem vás stále něco děje?

Technik v naší firmě má svěřenu do péče určitou flotilu vozidel a jeho pracovní náplň je složena zejména z těchto činností:

• Zajišťuje technickou způsobilost vozidel (doklady, technický stav)
• Eviduje, kontroluje a plánuje údržby a opravy, pravidelné technické kontroly, kalibrace tachografu apod. – komunikuje s našimi nebo externími servisy
• Zajišťuje opravy defektů po cestě – komunikuje se servisy v rámci naší skupiny firem, s autorizovanými servisy v zahraničí, s asistenčními službami apod.
• Je v denním kontaktu s flotilovými dispečery a řidiči

Znalost jazyků:

• Komunikativní znalost angličtiny je super, ale i s němčinou to zvládnete

Nabízíme:

• Lidský a individuální přístup
• Dlouhodobou spolupráci
• Důvěru a odpovídající platové ohodnocení kvalitního profesionála

Termín nástupu:

• Ihned

Místo výkonu práce: LANNUTTI CZECH, s.r.o., Za drahou 178, Teplice - Řetenice, 41501

Benefity

13. plat
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Jazykové kurzy
Mobilní telefon
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Pitný režim
Přátelský kolektiv
Sick days
Společenské akce
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Ústecký kraj | 12.09.2022