%2Fnabidka-prace%2Fl7-group-a-s%2Fvypomoc-do-skladu-na-prazdniny-administrativa-id1621322515test

L7 Group a.s.

Jsme významnou a dynamickou společností na evropském trhu přepravy vozidel, skladování a logistiky, jsme klíčovou součástí logistické skupiny L7 Group. Pro naše zákazníky zajišťujeme služby ve dvou hlavních oblastech: PŘEPRAVA, SKLADOVÁNÍ A DISTRIBUCE OSOBNÍCH I NÁKLADNÍCH VOZIDEL. Vlastníme přepravníky typu Lohr a Kaessbohrer a kamiony značky Volvo a Mercedes. Jsou vybaveny nezávislou klimatizací, automatickou převodovkou, veškerými potřebnými doklady - povoleními a komunikačním systémem, který v sobě obsahuje navigaci TomTom. Servis vozidel probíhá v Měšicích u Prahy, kde vlastníme velký servis na nákladní automobily.

Výpomoc do skladu na prázdniny - administrativa

Základní údaje

Title:Výpomoc do skladu na prázdniny - administrativa
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Administrativa
Datum:18.05.2021

Popis

Do skladu domácích spotřebičů hledáme výpomoc na prázdniny.

Náplň práce:
• administrativní práce spojené s expedicí zboží
- příjem zakázek
- zadávání do informačního systému
- administrativní expedice zboží
• dvousměnný provoz - ranní 7.00 - 15.30 a odpolední 13.00 - 21.30hod. Směny se mění vždy po týdnu. Pracovní dobu je možné po domluvě pozměnit.

Požadujeme:
• znalost práce s počítačem
• pracovitost
• svědomitost
• ochotu

Nabízíme:
• práce na DPP
• nástup od června (zaučení)
• práce vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené

Kontaktní osoba k pozici

SELECT * FROM `7444_ameba_users` WHERE `id` = 10203 LIMIT 1

mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Středočeský kraj | 18.05.2021