%2Fnabidka-prace%2Fks-kolbenschmidt-czech-republic-a-s%2Ftechnolog-slevarny-id967test

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.

Společnost KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s., je největším evropským výrobcem pístů v rámci divize Rheinmetall Automotive pro zážehové a vznětové motory a kompresory.

Technolog slévárny

Základní údaje

Title:Technolog slévárny
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Datum:29.03.2021

Do našeho týmu hledáme vhodného uchazeče/uchazečku s VŠ vzděláním v oblasti metalurgie na pozici Technolog slévárny.

Místo výkonu práce: KS Kolbenschmidt Czech Republic a.s., Důlní 362, 400 04, Trmice

Popis pracovní pozice:
• návrh, realizace a udržování layoutů na provoze tavírny, FDU a rozvoz kovů
• zavádění a udržování metody 5S
• navrhování změn v organizaci práce
• zavádění inovací do výrobních a nevýrobních procesů (materiálový tok, ergonometrie práce, snižování nákladů, zvyšování efektivity výrobních procesů)
• součinnost s odděleními tavírny/ FDU, kokilárny, údržby a segmentu
• podílí se na tvorbě plánu investic
• vytváří a reviduje dokumentaci týkající se svěřeného provozu

Požadavky:
• VŠ vzdělání v oblasti metalurgie
• mírně pokročilá AJ
• vítáme zkušenost na obdobné pozici aspoň dva roky

Nabízíme:
• zázemí silného zaměstnavatele
• týden dovolené navíc
• penzijní a životní připojištění
• závodní stravování
• očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
• příspěvky na dětskou rekreaci
• podpora relalokace možná

Benefity

Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Příspěvek na penzijní připojištění
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Ústecký kraj | 29.03.2021