%2Fnabidka-prace%2Fkp-kopro-s-r-o%2Fproduktovy-manazer-ka-id1663572831test

KP - KOPRO s.r.o.

KP – KOPRO s.r.o., nástrojárna a lisovna plastů, je společnost i rodina. Společně klademe maximální důraz na potřeby našich současných i budoucích zákazníků a víme, že tímto profesionálním přístupem pomáháme našim klientům plnit jejich cíle.

Produktový manažer/ka

Základní údaje

Title:Produktový manažer/ka
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:19.09.2022

Popis

PRODUKTOVÝ MANAŽER/KA

POPIS PRACOVNÍ POZICE

- Kompletní správa přidělené obchodní značky.
- Vyhledávání možností uplatnění produktů na trhu.
- Akvizice nových zákazníků s jejich postupným rozvojem.
- Rozvoj a udržení aktivit u stávajících klientů.
- Podílení se na úpravě a inovaci marketingové strategie, obchodní politiky a produktového managementu.
- Monitorování trhu, spotřebitelských preferencí a konkurenčních aktivit.
- Budování postavení značky na trhu v souladu s marketingovou strategií.

POŽADUJEME

- Povědomí o fungování obchodního oddělení, znalosti základních obchodních procesů.
- Znalosti a povědomí z oblasti marketingu (vč. online marketingu).
- Výborné komunikační a prezentační schopnosti.
- Tvůrčí přístup.
- Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou.
- Uživatelská znalost MS Office.
- Řidičský průkaz sk.B.
- Vhodné i pro absolventy.

NABÍZÍME:

- Zázemí stabilní české společnosti.
- Dotované firemní stravování.
- Docházkový bonus.
- Firemní akce.
- Výhodný tel. tarif.
- Káva na pracovišti.

Benefity

Časová flexibilita
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Mobilní telefon
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Eva Hrubanová
personalista

personalni@kp-kopro.com email
+420 731 152 542 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Olomoucký kraj | 19.09.2022