%2Fnabidka-prace%2Fk2-moto-s-r-o%2Fprijimaci-technik-v-motoservisu-id845test

K2 moto s.r.o.

Příjímací technik v motoservisu

Základní údaje

Title:Příjímací technik v motoservisu
Místo působení:Praha
Obor: Automotive
Datum:20.12.2022

Tenhle příběh se začal psát v roce 1992, kdy se potkali dva motocykloví nadšenci. Jirka Kosina a Martin Kohút - jeden motokrosař a druhý fanoušek silničních motorek a aktivní “street bandita”. Společné snění nemohlo dopadnout jinak než založením K2 v.o.s. O rok později už fungovala prodejna v Nové Pace, která během pár let nabízela nejen náhradní díly, ale i samotné motocykly. O 6 let později jsme otevřeli první prodejnu v Praze a od té doby jsme sortiment zboží i služeb hodně rozšířili.

Náplň práce:
• Komunikace se zákazníky motoservisu, zjišťování jejich potřeb
• Příjem a výdej zakázek
• Práce s plánem a organizace zakázek
• Komunikace s mechaniky a jejich administrativní podpora
• Jednání s dodavateli a obchodními partnery
• Objednávání a prodej náhradních dílů a doplňků

Požadujeme:
• Organizační schopnosti a umění efektivně plánovat
• Dobré komunikační schopnosti, umění identifikovat potřeby zákazníků a pružně na ně reagovat
• Schopnost orientace v motocyklové a servisní problematice a touhu vzdělávat se v oboru
• Min. SŠ vzdělání s maturitou, dobrou znalost práce na PC
• Znalost AJ min. na úrovni porozumění písemným obchodním informacím
• ŘP skupiny A

Nabízíme:
• 25 dnů dovolené
• Multisport Kartu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Pojištění odpovědnosti
• Stravenkový paušál
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Slevu na naše produkty
• Možnost vyzkoušet si některou z našich testovacích mašin

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Praha | 20.12.2022