%2Fnabidka-prace%2Fjarmes-spol--s-r-o-%2Fridic-ridicka-sk-c-a-z-mlade-boleslavi-melnika-brandysa-nad-labem-stare-boleslavi-a-okoli--id637test

JARMES spol. s r.o.

Dopravní společnost JARMES spol. s r.o. působí na trhu od r. 1991. Nabízí služby v oblasti osobní a nákladní přepravy, tuzemské i mezinárodní. Zajistí pravidelné přepravy firemních zaměstnanců, individuální přepravy a zájezdy. Přepraví velkoobjemové, ale i kusové a expresní zásilky. Disponuje rozsáhlým a moderním vozovým parkem s vlastním servisním zázemím.

Řidič/řidička sk. C + E z Mladá Boleslav, Mělník, Brandýsa nad Labem, Stará Boleslavi and okolí

Title:Řidič/řidička sk. C + E z Mladá Boleslav, Mělník, Brandýsa nad Labem, Stará Boleslavi and okolí
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:13.11.2019

Popis

Náplň práce:
• trasy CZ-DE , CZ-NL, CZ-B
• jízdy začínají a končí okolí Mladá Boleslav, Mělník, Praha, Brandýsa nad Labem, Staré Boleslavi a okolí

Nabízíme:
• stálou práci ve stabilní firmě
• zajímavé finanční ohodnocení
• dobré pracovní podmínky
• individuální přístup
• moderní vozový park
• možnost parkování vozidla v místě bydliště
• možnost práce na hlavní pracovní poměr i na dohodu

Požadujeme:
• zkušenost s řízením vozidel
• ŘP sk. C + E
• trestní bezúhonnost
• flexibilitu

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile