%2Fnabidka-prace%2Fistyle-cz-s-r-o%2Fapple-sales-representative-id868test

iStyle CZ, s.r.o.

Jsme iSTYLE. Přední prodejce Apple produktů nejen v České republice. Aktuálně si od nás můžeš koupit iPhone na jedné z našich 51 poboček, které najdeš napříč střední a východní Evropou. iPhonem to ale nekončí. Specializujeme se také na prodej prémiového příslušenství, software a na službách pro zákazníky si zakládáme. Dále provozujeme autorizovaný servis Apple a vlastní e-shop s kompletním portfoliem. Pro Apple se chodí k nám!

Apple Sales Representative

Základní údaje

Title:Apple Sales Representative
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:16.07.2022

Jsme iSTYLE. Přední prodejce Apple produktů nejen v České republice. Pro Apple se chodí k nám!

Do našeho týmu hledáme posilu - kolegu nebo kolegyni na pozici prodejce.

Místo výkonu práce: iSTYLE, s.r.o., Revoluční 1003/3, Praha 110 00

Předchozí prodejní zkušenosti uvítáme. Pokud je ale zatím nemáš, nevadí, vším potřebným tě rádi provedeme a prodávat tě naučíme.

Jakou máme představu?

• přátelskost a komunikování nad nejrůznějšími tématy se zákazníky
• zajímají tě nejmodernější technologie a Apple především :)
• jsi pracovitý, zodpovědný, časově flexibilní a dá se na tebe spolehnout
• neustálou touhu po zlepšování a dosahování úspěchů
• užíváš si práci v týmu

Jaká bude tvoje náplň práce?

• aktivní oslovování zákazníků na prodejně, hledání optimálního řešení, aktivní prodej
• kooperování, pomáhání, rozvoj v týmu, tým je víc než jedinec
• péče o produkty a prodejnu
• příjem reklamací
• administrativa s tím vším spojená

Co za to získáš?

• motivační systém odměny, kde se meze nekladou
• zaměstnaneckou slevu na celé portfolio prodávaných produktů (jak Apple, tak i ostatních značek)
• školení přímo od Apple - produktové, ale i rozvojové
• MultiSportka
• kreativní teambuildingy, kde si užiješ hodně srandy
• příspěvek na studium cizího jazyka
• stravenkový paušál
• zázemí silné nadnárodní společnosti
• pro ty nejlepší nabízíme rozvojový program na pozici Store Managera

Tak co ty na to? :)
Pokud jsme tě zaujali, určitě se nám ozvi a pošli svůj životopis.
U nás čteme i motivační dopisy :) Moc se na tebe těšíme!

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Spolupráce na ambiciózních projektech
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Praha | 16.07.2022