%2Fnabidka-prace%2Fintemo-s-r-o%2Fspecialista-prodeje-naradi-id803test

Intemo s.r.o.

Společnost Intemo s.r.o. byla založena v únoru roku 1996. Činnost byla zaměřena na tkz. montáž interiérů, především sádrokartonových konstrukcí a plovoucích podlah. Tato činnost byla v roce 2001 rozšířena o obchod s dřevařskými materiály. Postupně bylo uvedeno do provozu profesionální nářezové centrum a v poslední době i prodej nářadí a nástrojů. Společnost tak v současné době poskytuje kompletní servis vč. poradenství a logistiky stavební i truhlářským firmám, ale také drobným kutilům.

Specialista prodeje nářadí

Základní údaje

Title:Specialista prodeje nářadí
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:18.05.2022

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu Intemo s.r.o. na pozici Specialista prodeje nářadí. Máš zájem o různorodou práci v přátelském kolektivu? Baví tě komunikace s lidmi a rád se učíš novým věcem? Potom hledáme právě tebe!
Místo výkonu práce: Intemo s.r.o., U Panelárny 952/III, 377 01 Jindřichův Hradec

Náplň práce:

• Starost o naší sekci prodeje profesionálního i hobby nářadí a nástrojů značek Makita, Metabo, CMT a další.
• Rozvoj a zlepšování vztahů s našimi stávajícími zákazníky a aktivní shánění nových zákazníků a obchodních příležitostí.
• Pravidelná komunikace se zákazníky.
• Komunikace s dodavateli nářadí.

Naše požadavky:

• Ukončené středoškolské vzdělání.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Příjemné vystupování a dobrá schopnost komunikace.
• Schopnost pracovat samostatně a efektivně.
• Uživatelská znalost práce na PC.
• Nadšení a ochota k dalšímu sebevzdělávání.

Co nabízíme:

U nás se můžeš těšit na práci v menším příjemném kolektivu s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci. Jedná se o práci především na naší základně s jedním pracovním dnem v terénu. K práci ti poskytneme vše potřebné – automobil, telefon a další. Denně se budeš setkávat s novými lidmi a budeš mít prostor pro seberealizaci. Jsme otevření tvým nápadům pro zlepšení chodu našeho oddělení nástrojů. Svou mzdu můžeš ovlivnit svým nadšením, protože obsahuje i obratovou složku závislou na tvých prodejích. Navíc nabízíme stravenkový paušál.

Benefity

Mobilní telefon
Služební automobil i pro soukromé účely
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihočeský kraj | 18.05.2022