%2Fnabidka-prace%2Fhesti-spol--s-r--o-%2Fautomechanik-id350test

HESTI, spol. s r. o.

Společnost HESTI, spol. s r.o. je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů těžké nákladní techniky. Jedná se o ryze českou společnost s 25-letou tradicí. Hlavní sídlo společnosti je v Praze. Disponuje sítí poboček po celé České republice. Dodává na český trh vozidla MAN, KRONE, STAS, MEILLER a je poskytovatelem autorizovaných servisních služeb pro uvedená vozidla.

AUTOMECHANIK

Základní údaje

Title:AUTOMECHANIK
Místo působení:Praha
Obor: Automotive
Datum:28.06.2019

Popis

Náplň práce:
- diagnostika, opravy a údržba nákladních vozidel

Nabízíme:
- příspěvek na dopravu do zaměstnání dle vzdálenosti
- propracovaný systém odborného vzdělávání zaměstnanců
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- příjemná atmosféra na pracovišti a individuální přístup
- možnost práce s nejnovějšími technologiemi ve stabilní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní společnosti

Požadujeme:
- SOU obor Automechanik/Autoelektrikář/Autoklempíř
- praxe v oboru výhodou
- zkušenosti s opravami nákladních vozidel výhodou
- řidičský průkaz skupiny B (C výhodou)
- manuální zručnost, technické myšlení a zákaznicky orientovaný přístup

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Praha | 28.06.2019