%2Fnabidka-prace%2Fhelicar-a-s%2Fridic-ka-sk-c-e-vnitrostatni-preprava-bile-zbozi-id318test

HELICAR a.s.

Jsme silným partnerem poskytujícím našim zákazníkům kvalitní služby na poli logistiky, přepravy a distribuce.

Řidič/ka sk. C+E (vnitrostátní přeprava) - bílé zboží

Základní údaje

Title:Řidič/ka sk. C+E (vnitrostátní přeprava) - bílé zboží
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:23.05.2022

HELICAR a.s. poskytuje kvalitní služby na poli logistiky, přepravy a distribuce.
Nyní hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici Řidič/ka sk. C (vnitrostátní přeprava) - bílé zboží.
Nakládka zboží: Jažlovice, Měšice

Pracovní náplň:
- vnitrostátní přeprava zboží – distribuce bílé techniky
- kontrola přepravovaného zboží dle přepravních dokumentů
- denní komunikace s dispečerem
- nakládka zboží – Jažlovice, Měšice

Požadujeme:
- platný ŘP sk. C
- profesní průkaz, digitální karta
- praxe s řízením nákladního automobilu výhodou
- bezúhonnost

Nabízíme:
- pracovní smlouva na plný úvazek
- pracovní doba pondělí až pátek, každý den návrat domů
- stravenkový paušál, MultiSport karta
- nástup možný IHNED
- mzda 35 000 – 42 000 Kč

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Středočeský kraj | 23.05.2022