%2Fnabidka-prace%2Fheidrive-s-r-o%2Fvedouci-skladu-id984test

Heidrive s.r.o.

Jsme výrobce elektromotorů a pohonů působící na českém trhu od roku 1995. Patříme do koncernu Allied Motion, který celosvětově vyvíjí, vyrábí a dodává inovativní pohony téměř do všech průmyslových odvětví jako je robotika, automatizace, letecký průmysl, zdravotní a laboratorní technika a ostatní zpracovatelský průmysl. V České republice se nachází výrobní závod, jehož součástí je navijárna motorů, CNC obrábění a koncová montáž. Dodáváme vysoce kvalitní výrobky přímo zákazníkům do celého světa. Jsme dynamická, rychle se rozvíjející firma se 100 zaměstnanci. Přidejte se k nám a rozvíjejte se s námi.

Vedoucí skladu

Základní údaje

Title:Vedoucí skladu
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:19.04.2021

Z důvodu plánovaného odchodu vedoucího skladu do důchodu hledáme nového kolegu, který by převzal vedení našeho skladu a dále ho rozvíjel a modernizoval.

Náplň práce:
- vedení a řízení efektivního chodu skladu,
- vedení skladového hospodářství a expedice zboží, odpovědnost za správnost skladových zásob, práce s informačním systémem firmy, vedení inventury,
- vedení a řízení přidělených pracovníků, hodnocení a odměňování,
- zajištění včasných dodávek materiálu do výroby,
- odpovědnost za BOZP a PO na přiděleném oddělení,
- zlepšování procesů na přiděleném oddělení

Požadujeme:
- min. SŠ ukončené studium,
- znalost skladového hospodářství a inventarizace zásob,
- zkušenost s podobnou pozicí vč. vedení lidí podmínkou,
- znalost německého jazyka slovem i písmem,
- znalost MS-Office a práce s informačními systémy (znalost informačního systému SAP výhodou),
- řidičský průkaz na VZV

Nabízíme:
- Platové ohodnocení odpovídající výkonu a dovednostem,
- Široké spektrum pracovních činností
- Samostatnost při rozhodování
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dojíždění až 1500,- Kč
- Stravenkový paušál až 1500 CZK/měsíc
- Jubilejní odměny

Benefity:
- Podporu osobního rozvoje a možnost seberealizace
- Možnost naučit se nové věci
- Příspěvek na stravování
- Výkonnostní bonusy
- Přátelský kolektiv
- Zázemí stabilní společnosti

Nástup možný ihned!
Plzeňský kraj, Domažlice
Pracovní smlouva na plný úvazek

Benefity

Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Plzeňský kraj | 19.04.2021