%2Fnabidka-prace%2Fgood-at-it-s-r-o%2Fsenior-analytik-a-vedouci-tymu-id154test

Good at IT s.r.o.

Jsme malá IT společnost s velkými ambicemi. Jak jste na tom vy? Nebojíte se vystoupit ze své komfortní zóny? Pak jste náš člověk! Přidejte se k nám a pracujte na zajímavých projektech pro veřejný sektor i soukromé firmy.

Senior Analytik a vedoucí týmu

Základní údaje

Title:Senior Analytik a vedoucí týmu
Místo působení:Praha
Obor: IT a telekomunikace
Datum:13.06.2021

Víte, jak udělat dobrou analýzu pro návrh a vývoj softwaru? Chcete ve své kariéře pokračovat v naší firmě? Hledáme senior SW analytika a vedoucího týmu analytiků do Prahy.

Co byste měli umět, znát nebo mít:
• Výborné analytické schopnosti
• Schopnost vedení týmu analytiků odborně i personálně ve dvou lokalitách (Praha a Ostrava)
• Hluboká znalost postupů a metodik analýzy pro potřeby vývoje software
• Znalost nástroje Enterprise Architect
• Znalost notací UML, TOGAF a Archimate
• Znalost postupů a metodik vývoje SW
• Znalost metodik agilního vývoje (SCRUM)
• Dobrá orientace v prostředí Microsoft technologií (.NET) a databází SQL Server
• Obratnost v užívání MS Office
• Selský rozum
• Samostatnost
• Pozitivní vztah k moderním technologiím
• Pečlivost a důslednost v zajišťovaných činnostech
• Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
• Schopnost rozumného plánování a organizování práce
• Tvůrčí přístup a dobré nápady
• Flexibilita a schopnost učit se nové věci
• Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
• Odolnost vůči zátěži

Co vás čeká:
• Vedení týmu analytiků
• Zastřešení a zavádění vyzkoušených postupů a metodik v rámci týmu
• Analýza zákaznických požadavků na vývoj softwaru a jejich modelování
• Analýza nově vznikajících i stávajících aplikací
• Tvorba a aktualizace analytické dokumentace
• Příprava testovacích scénářů, spolupráce na testování
• Spolupráce s vývojovým týmem ve všech fázích vývoje aplikací
• Účast na implementaci vyvíjených SW řešení
• Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software
• Komunikace se zákazníky
• Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky

Co vám nabízíme na oplátku:
• Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
• Používání nejmodernějších technologií a aplikací
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí v Praze
• Slušné ohodnocení dle zkušeností a výkonu

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Praha | 13.06.2021