%2Fnabidka-prace%2Fgeoreal-spol-s-r-o-%2Fweb-developer-programator-webovych-aplikaci-id247test

GEOREAL spol. s r.o.

Společnost GEOREAL spol. s r. o. byla založena v roce 1991 několika pracovníky s dlouholetými zkušenostmi z oboru geodézie a katastru nemovitostí. Od počátku patřily mezi její hlavní aktivity veškeré práce v oboru zeměměřictví a katastru nemovitostí ČR. Firma rovněž rozvíjela realitní činnost. V celém svém vývoji je firma vhodně materiálně a zejména personálně doplňována tak, aby lidské „know-how“ splňovalo veškeré požadavky i pro ty nejnáročnější profesionální práce v celém spektru oboru zeměměřictví. V současné době pracujeme s nejmodernějšími světovými SW a HW technologiemi pro oblast zeměměřictví, fotogrammetrie a geoIT. Další významnou pracovní oblastí je sběr dat a tvorba geografických informačních systémů (GIS) a rovněž 3D vizualizací a modelování. V těchto oblastech, které tvoří hlavní náplň činnosti, je firma již významně etablována a patří k lídrům na tomto segmentu trhu nejen v celorepublikovém, ale i evropském měřítku.

Web developer, Programátor webových aplikací

Základní údaje

Title:Web developer, Programátor webových aplikací
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: IT a telekomunikace
Datum:02.04.2020

Do našeho týmu pro vývoj a implementaci informačních systémů hledáme programátora se zaměřením na vývoj webových aplikací. Hlavní náplní práce je návrh a vývoj webových aplikací, modulů a služeb, které pracují s prostorovými (mapovými) daty. Další náplní práce je vývoj integračních rozhraní systémů, která využívají data z prostorových databází.

Náplň práce
• vývoj webových portálů mapových systémů (frontend, backend)
• vývoj webových a mobilních mapových aplikací a nástrojů
• software analýza a návrh (Enterprise Architect)
• vývoj funkcionalit a služeb nad prostorovými daty
• implementace systémů u zákazníků
• úprava a rozvoj stávajících nasazených řešení a produktů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• min. SŠ vzdělání technického směru
• znalost HTML, CSS, Javascript
• schopnost algoritmizace, znalost principů webu, znalost .NET Framework (C#, VB)
• základní znalost ASP.NET MVC
• znalost SQL databází výhodou
• anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
• schopnost týmové práce

Co uvítáme
• schopnost analyzovat požadavky a najít efektivní řešení
• částečnou znalost ASP.NET Core
• kreativitu a vlastní nápady
• ochotu učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout
• účast na zajímavých projektech s dlouhodobou perspektivou
• další sebevzdělávání a osobní rozvoj
• mladý kolektiv s možností seberealizace
• firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
• flexibilní pracovní dobu
• zajímavé finanční ohodnocení
• možnost osobního rozvoje
• práci se zajímavými a moderními technologiemi
• 25 dní dovolené
• stravenky
• vzdělávací kurzy
• mzdu 50 000 až 80 000,- Kč/měs.

Benefity

Časová flexibilita
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Rozšířená dovolená
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Plzeňský kraj | 02.04.2020