%2Fnabidka-prace%2Fforeigners-cz-s-r-o%2Fasistentka-recepcni-co-livingu-domeq-id681test

Foreigners.cz, s.r.o.

Foreigners je společnost působící již 13 let v několika městech ČR a skládá se ze 3 základních divizí: Foreigners Services poskytuje relokační a imigrační služby expatům – tedy cizincům pracujícím v mezinárodních firmách a zahraničním studentům. Zajišťujeme nalezení vhodného bydlení, vyřízení imigračních záležitostí (víza), zdravotního pojištění, stěhování, asistence na úřadech, překlady a mnoho dalších služeb v průběhu celého jejich pobytu v České republice. Foreigners Majitelům zajišťuje nejen cizincům klasické realitní služby - zprostředkování pronájmu, prodeje a správu nemovitostí. Foreigners Development realizuje kompletní development a realizaci vlastních rezidenčních projektů. Zaměřujeme se na výstavbu bytů a rodinných domů k prodeji.

Asistentka/Recepční co-livingu Domeq

Základní údaje

Title:Asistentka/Recepční co-livingu Domeq
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa
Datum:31.08.2022

Společnost Foreigners.cz, s.r.o. hledá usměvavého člověka, který je rád v mezinárodním prostředí a má dobrý customer přístup, na pozici:

Asistentka/recepční co-livingu Domeq
Místo výkonu: Dornych 519/47e, Trnitá, 617 00 Brno

"Ahoj,
jmenuji se Vojtěch Stehno a jsem ve Foreigners odpovědný za námi spravované nemovitosti. Co-living Domeq potřebuje usměvavou recepční (recepčního), která(ý) bude nejen rozzářovat příchozí, ale bude hlavně i pravou rukou property managera. Bude zajišťovat běžný chod recepce, komunikovat s nájemníky, koordinovat úklidy, opravy, no a taky se trochu starat i o ten "sociální" život na sociálních sítích. Prostě pomáhat tvořit super mezinárodní komunitu unikátní pro Domeq."

Pokud jsi rád(a) v prostředí cizinců, baví tě komunikovat v angličtině a rád(a) se staráš o ostatní, tak nám napiš a dáme spolu kafe, abychom vše probrali osobně."

O ČEM TO BUDE?

• U vstupu do budovy budeš mít na starosti prvotní komunikaci s příchozími (ubytovaní, jejich návštěvy).

Mezi tvoje hlavní povinnosti bude patřit:

• běžný chod recepce (komunikace s nově příchozími, návštěvami, evidence pošty, dohled na společnou relax zónou a fitkem, evidence klíčů)
• zapůjčování vybavení (playstation, pračka, klíče, karty, ovladače atd.)
• agenda spojená s nájemníky:
• placení nájmů skrz platební terminál
• příjezdy/odjezdy nájemníků
• chystání uvítacích složek
• hromadné info emaily nájemníkům
• hlášení nově ubytovaných na cizineckou policii
• úklidy a opravy (koordinace uklízeček, asistence při opravách, hlášení závad a poruch)
• technika (hlídání požárních systémů, dohled nad kamerovým systémem, programování přístupových karet)
• správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, kalendář akcí)
• support property managerovi

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

• reprezentativní vystupování a vzhled
• pozitivní a proaktivní přístup k životu a práci, férové jednání
• kladný vztah k lidem i cizincům s nadšením jim pomáhat
• plynulou znalost ČJ, AJ – mluvenou i psanou
• vystupování na profesionální úrovni
• radost z dobře odvedené práce a spokojených klientů
• schopnost poradit si (někdy) i s nepříjemnými stížnosti klientů
• spolehlivé, samostatné, důsledné fungování a smysl pro systém a pořádek
• schopnost pracovat s dokumenty a nutnou administrativou (smlouvy atd.)
• jednat v rámci principu WIN-WIN-WIN

CO TI NABÍZÍME?

• zajímavou pracovní náplň v mezinárodním prostředí
• spolupráci se zajímavým a rychle rostoucím klientem, který patří mezi největší developery ve střední Evropě
• práci s cizinci z celého světa
• úžasný tým se silnou a zároveň svobodnou firemní kulturou, který Tě bude podporovat
• stále rodinnou firmu, která se buduje tento lovebrand už 13. rokem a chce dále růst
• pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu
• typ pracovního poměru: na HPP, finanční ohodnocení 28 000 Kč - 33 000 Kč
• stravenky, Multisport karta
• nástup srpen / září 2022

Benefity

Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Jihomoravský kraj | 31.08.2022