%2Fnabidka-prace%2Ffee-transport-s-r-o%2Fdispecer-spediter-fee-transport-jicin-id954test

FEE Transport s.r.o.

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Práce je u nás vždy dost. Je různorodá, zajímavá a plná výzev. Vážíme si pracovitosti a zakládáme si na příjemném pracovním prostředí. Ve firmě se na sebe usmíváme, pomáháme si, bavíme se, ale především umíme zabrat a pracujeme na společném úspěchu, který si všichni užíváme v rámci bohatých benefitů a odměn. Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, bude se vám u nás líbit. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

Dispečer/speditér FEE Transport Jičín

Základní údaje

Title:Dispečer/speditér FEE Transport Jičín
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:30.08.2021

Společnost FEE Transport, která patří mezi profesionály v oblasti dopravy a spedice, hledá kolegu/kolegyni na pozici Dispečer/speditér.
Místo výkonu práce: Pobočka Jičín, Křižíkova 1099, 506 01 Jičín

Co vás čeká
• Práce v týmu cca 8-12 dispečerů
• Péče o klienty – zajišťování vozové kapacity, cenotvorba, komunikace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• Ideální je znalost angličtiny nebo němčiny, ale není podmínkou, znalost spedičních databanek, případně naučíme
• Zkušenost se spedicí nebo dopravou výhodou
• Praxe na pozici speditéra výhodou, práce na PC

Výhodou bude, pokud budete umět
• Povídat si s lidmi, pomáhat jim hledat řešení
• Další světový jazyk
• Znalost odborné zahraniční databanky, Transporeon - zejména zde nabízíme velmi atraktivní výdělek

Co vám můžeme nabídnout
• Prima tým s lidskou firemní kulturou
• Práci na pobočce v Jičíně
• Kariérní růst na vedoucího dispečinku pokud máte praxi, nebo ji získáte u nás
• Jistotu práce na HPP
• Podle Vaší praxe Vám uděláme lákavou nabídku na míru, dle základě Vašich zkušeností, která není nijak limitována
• Nadstandardní výdělky s řadou individuálních, motivačních a týmových bonusů, 13. i 14. plat
• Mzdové rozpětí 20 000 - 50 000 Kč

Benefity
• Pracujeme v open office, v moderní prostředí, kde má každý klid a prostor, privátní kuchyňka
• Vaše mzda nebude limitována firmou, ale Vašimi dovednostmi a snahou
• Možnost dalšího kariérního růstu
• Příležitost pro vzdělávání a profesní rozvoj
• Pravidelné zvyšování dnů dovolené
• Možnost Home office
• Plovoucí pracovní dobu
• Stravenky
• Příspěvky na dovolenou
• Ovoce a kvalitní káva na pracovišti

Více o nás zjistíte na webu www.feetransport.cz
Termín nástupu může být ihned, případně dle Vašich možností, jistě se domluvíme.
Těšíme se na Váš kontakt!

Benefity

13. plat
Občerstvení na pracovišti
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 30.08.2021