%2Fnabidka-prace%2Ffee-transport-s-r-o%2Fdispecer-ka-fee-transport-olomouc-id626test

FEE Transport s.r.o.

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Práce je u nás vždy dost. Je různorodá, zajímavá a plná výzev. Vážíme si pracovitosti a zakládáme si na příjemném pracovním prostředí. Ve firmě se na sebe usmíváme, pomáháme si, bavíme se, ale především umíme zabrat a pracujeme na společném úspěchu, který si všichni užíváme v rámci bohatých benefitů a odměn. Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, bude se vám u nás líbit. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

DISPEČER/KA FEE Transport Olomouc

Základní údaje

Title:DISPEČER/KA FEE Transport Olomouc
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:05.10.2022

Nyní hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici DISPEČER/KA.

Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva? U nás se dočkáte práce ve skvělém kolektivu, v krásném prostředí se spoustou výhod! Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

CO POŽADUJEME:
• Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
• Dobrou znalost práce PC
• Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
• Obchodního ducha
• Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
• Praxe v oboru
• Anglický nebo německý jazyk – popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
• Znalost odborné databanky, Transporeon

CO VÁS ČEKÁ:
• Perfektní pracovní tým
• Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
• Parkování přímo u budovy

NABÍZÍME:
• Jistá práce na HPP
• Možnost kariérního růstu
• Příležitost pro vzdělání
• Stravenky
• Firemní akce, zájezdy, večírky
• Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
• 13. a 14. plat
• Příspěvek na dovolenou

Více informací o nás získáte na webu: www.kariera.feetransport.cz/

Termín nástupu může být ihned, případně dle Vašich možností, jistě se domluvíme.
Těšíme se na Váš kontakt.

Benefity

Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Olomoucký kraj | 05.10.2022