%2Fnabidka-prace%2Ffee-transport-s-r-o%2Fdispecer-jicin--id518test

FEE Transport s.r.o.

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Práce je u nás vždy dost. Je různorodá, zajímavá a plná výzev. Vážíme si pracovitosti a zakládáme si na příjemném pracovním prostředí. Ve firmě se na sebe usmíváme, pomáháme si, bavíme se, ale především umíme zabrat a pracujeme na společném úspěchu, který si všichni užíváme v rámci bohatých benefitů a odměn. Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, bude se vám u nás líbit. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

Dispečer (Jičín)

Základní údaje

Title:Dispečer (Jičín)
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:13.05.2022

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Práce je u nás vždy dost. Je různorodá, zajímavá a plná výzev. Vážíme si pracovitosti a zakládáme si na příjemném pracovním prostředí.
Ve firmě se na sebe usmíváme, pomáháme si, bavíme se, ale především umíme zabrat a pracujeme na společném úspěchu, který si všichni užíváme v rámci bohatých benefitů a odměn. Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, bude se vám u nás líbit. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

Místo výkonu práce: Pobočka Jičín, Křižíkova 1099, 506 01 Jičín

Co vás čeká:
• Práce v týmu cca 8-12 dispečerů
• Péče o klienty – zajišťování vozové kapacity, cenotvorba, komunikace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Ideální je znalost angličtiny nebo němčiny, ale není podmínkou, znalost spedičních databanek, případně naučíme
• Zkušenost se spedicí nebo dopravou výhodou
• Praxe na pozici speditéra výhodou, práce na PC

Výhodou bude, pokud budete umět:
• Povídat si s lidmi, pomáhat jim hledat řešení
• Další světový jazyk
• Znalost odborné zahraniční databanky, Transporeon - zejména zde nabízíme velmi atraktivní výdělek

Co vám můžeme nabídnout:
• Prima tým s lidskou firemní kulturou
• Práci na pobočce v Jičíně
• Kariérní růst na vedoucího dispečinku pokud máte praxi, nebo ji získáte u nás
• Jistotu práce na HPP
• Podle Vaší praxe Vám uděláme lákavou nabídku na míru, dle základě Vašich zkušeností, která není nijak limitována
• Nadstandardní výdělky s řadou individuálních, motivačních a týmových bonusů, 13. i 14. plat

Benefity

13. plat
Časová flexibilita
Dovolená navíc
Homeoffice
Občerstvení na pracovišti
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 13.05.2022