%2Fnabidka-prace%2Ffabionn-s-r-o%2Fprojektant-dopravnich-staveb-id495test

FABIONN, s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti společnosti je zajišťování komplexní projektové a inženýrské činnosti v investiční výstavbě převážně pro soukromé investory. Kromě této služby poskytuje firma též služby v oblasti řízení staveb, poradenství, zpracování podnikatelských záměrů apod. Společnost FABIONN, s.r.o. průběžně zaměstnává cca 20 pracovníků v hlavním pracovním poměru. Pro zajišťování komplexní činnosti spolupracuje firma s osvědčenými a prověřenými projektovými kancelářemi, specialisty a znalci.

Projektant dopravních staveb

Základní údaje

Title:Projektant dopravních staveb
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:23.05.2021

Projektová inženýrská společnost se zaměřením na pozemní a dopravní stavby s pracovištěm v blízkosti metra Florenc, hledá kolegu/kolegyni na pozici Projektant dopravních staveb na HPP.
Místo výkonu práce: FABIONN, s.r.o., Jirsíkova 2/19, 186 00, Praha 8 – Karlín

Náplň práce:
• návrhy a koncepce dopravních řešení
• projednaní návrhů s příslušnými dopravními orgány
• projednání návrhů s investory akcí
• vyhotovení projektové dokumentace pro územní rozhodnutí
• vyhotovení projektové dokumentace pro stavební povolení
• vyhotovení projektové dokumentace pro výběr zhotovitele
• vyhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby

Požadujeme:
• vzdělání: SŠ, VŠ v oboru silniční stavby
• znalost AutoCadu, MS Office
• znalost Civil 3D výhodou (nikoliv podmínkou)
• autorizace výhodou (nikoliv podmínkou)
• zodpovědnost, pečlivost, loajalitu
• schopnost týmové práce v mladém kolektivu

Nabízíme:
• spolupráci na zajímavých projektech
• vstřícné zázemí stabilní společnosti střední velikosti (na trhu více jak 20 let)
• motivující systém finančního ohodnocení
• zvláštní odměny
• ocenění za spolehlivost, zkušenosti, pracovní nasazení a ambice
• občerstvení na pracovišti
• teambuildingy, společenské akce
• příspěvek na stravování
• výuka AJ v prostorách firmy
• volnočasové aktivity formou karty Multisport

Nástup dle dohody.
Budeme se na Vás těšit!

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Spolupráce na ambiciózních projektech
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 23.05.2021