%2Fnabidka-prace%2Feltraf-a-s%2Fvedouci-oddeleni-kontroly-id607test

ELTRAF, a.s.

ELTRAF, a.s. byla založena 25.10.1994. Hlavním cílem bylo zvládnout výrobu kioskových trafostanic VN/NN, pro užití v distribučních rozvodech elektrické energie. Firma rychle získala pozici nejvýznamnějšího, ryze českého dodavatele kompaktních trafostanic.

Vedoucí oddělení kontroly

Základní údaje

Title:Vedoucí oddělení kontroly
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:16.01.2023

Společnost ELTRAF, a.s., výrobce blokových trafostanic vn/nn a technologických kontejnerů přijme do svého týmu pracovníka na níže uvedenou pozici:

Náplň práce:

• Spolupráce na přípravě obchodních nabídek a kalkulaci nabídkových cen
• Kooperace při zasmluvnění získaných zakázek
• Spolupráce při přípravě výrobní dokumentace – elektro
• Kontrola výroby z pohledu souladu s dokumentací – elektro
• Kompletace podkladů pro sestavení revizních zpráv
• Validace výrobků, vyhotovení revizních zpráv na výrobky

Požadujeme:

• Alespoň ÚSO vzdělání elektro – silnoproud
• Osvědčení k provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení E1A
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost práce s CAD-SW výhodou
• ŘP skupiny B

Nabízíme:

• Náborový příspěvek 50 000 Kč
• Dovolená 25 dnů
• Zázemí stabilní etablované firmy
• Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
• Příspěvek na dojíždění
• Nadprůměrné platové podmínky + podíl na výsledcích, nástupní mzda 80 000 Kč
• Stravenky
• Osobní automobil pro soukromé používání

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Elektrotechnika a energetika | Středočeský kraj | 16.01.2023