%2Fnabidka-prace%2Feltraf-a-s%2Fkonstrukter-id695test

ELTRAF, a.s.

ELTRAF, a.s. byla založena 25.10.1994. Hlavním cílem bylo zvládnout výrobu kioskových trafostanic VN/NN, pro užití v distribučních rozvodech elektrické energie. Firma rychle získala pozici nejvýznamnějšího, ryze českého dodavatele kompaktních trafostanic.

Konstruktér

Základní údaje

Title:Konstruktér
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:02.05.2022

Společnost ELTRAF, a.s., výrobce transformačních stanic a technologických kontejnerů hledá vhodného kandidáta na pozici:

Konstruktér

Náplň práce

• Zpracování výkresové a projektové dokumentace (popř. i kusovníků a rozpadů)
• Zpracování nabídkové dokumentace a technických specifikací
• Řešení konstrukčních návrhů a návrhů inovace produktů
• Spolupráce a komunikace s ostatními pracovníky

Požadujeme

• Minimálně SŠ vzdělání technického směru – nejlépe strojní
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Zkušenosti s CAD systémem Solid Edge
• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
• ŘP skupiny B
• Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

• Náborový příspěvek 50 000 Kč
• Nástupní mzda od 45000 Kč výše, dle kvalifikace a schopností
• Zázemí stabilní etablované společnosti
• Moderně vybavené CAD pracoviště
• Možnosti dalšího rozvoje
• Zaměstnanecké benefity

• NÁSTUP IHNED

Místo práce:
Sídlo společnosti ELTRAF, a.s. v Kralicích č.p.49, případně sídlo mateřské společnosti AZ Elektrostav, a.s., Nymburk, Bobnická 2020.

Benefity

Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Středočeský kraj | 02.05.2022