%2Fnabidka-prace%2Fdurotherm-thermoforming-czechia-s-r-o%2Fpracovnik-ve-vyrobe-id706test

DUROtherm Thermoforming Czechia s.r.o.

Nejdůležitějším majetkem úspěšné firmy jsou její pracovnice a pracovníci. Proto je pro DUROtherm kromě odborné kvalifikace prvořadý lidský přístup a dobré vzájemné kontakty. Vysokou prioritu má i individuální rozvoj jednotlivců. Pouze s kvalifikovanými a spokojenými pracovnicemi a pracovníky je totiž zajištěn trvalý úspěch a tím i budoucnost firmy. Potěší nás, stanete-li se součástí týmu DUROtherm.

Pracovník ve výrobě

Základní údaje

Title:Pracovník ve výrobě
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Operator výroby
Datum:18.08.2021

Do naše pracovního týmu hledáme kolegy/ kolegyně na pozici pracovník výroby v oddělení:
- LISOVNA
- FRÉZY
- MONTÁŽ, KOMPLETACE, BALENÍ

Místo výkonu DUROtherm Thermoforming Czechia s.r.o., Alejni 630, 41742 Krupka

Náplň práce
- obsluha automatických a poloautomatických strojů a montážní práce ve výrobě
- jednoduchá manuální práce s plastovými deskami a výrobky
- následná kontrola kvality vyráběných produktů

Požadujeme
- manuální zručnost, pracovitost,
- spolehlivost a pečlivost
- praxe výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme
- nástupní plat až 29 000,- Kč dle dosavadních zkušeností (včetně prémií do výše 5 000,- Kč a příplatků cca 1 500,- Kč)
- nástup do kmenového stavu firmy
- práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, od 6 do 18 a od 18 do 6, dlouhý/krátký týden)
- stravenky za každých 5 odpracovaných hodin formou paušálu
- příspěvek na dopravu od 10 km, 500-2000,- Kč
- jednorázová odměna po odpracování min. 1 roku ve výši 10 000,- Kč
- příspěvek za maximální využití fondu pracovní doby 500,- Kč měsíčně
- 25 dní dovolené (týden dovolené navíc)

Benefity

Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Ústecký kraj | 18.08.2021