%2Fnabidka-prace%2Fdma-praha-s-r-o%2Fobchodni-zastupce-dma-praha-s-r-o-kompenzacni-pomucky-id789test

DMA Praha s.r.o.

Společnost DMA Praha s.r.o. působí na trhu již od roku 1998. V současné době je jedním z největších distributorů a prodejců zdravotnických prostředků, kompenzačních, ortopedických a rehabilitačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DMA Praha s.r.o. - kompenzační pomůcky

Title:OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DMA Praha s.r.o. - kompenzační pomůcky
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:19.10.2022

Popis

O nás
Společnost DMA Praha s.r.o. působí na trhu již od roku 1998.
V současné době je jedním z největších distributorů a prodejců zdravotnických prostředků, kompenzačních, ortopedických a rehabilitačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené.

Co vás čeká:

• Regionální zastoupení firmy DMA Praha s.r.o. v oblasti zdravotnických prostředků a kompenzačních, ortopedických a rehabilitačních
pomůcek / region zahrnující Jihočeský kraj a část Kraje Vysočina /
• Rozvíjení a upevňování obchodních vztahů s prodejnami zdravotnických potřeb, výdejnami zdravotnických prostředků, lékárnami a
koncovými odběrateli
• Pravidelné návštěvy obchodních partnerů a lékařů v regionu za účelem prezentace a propagace produktů
• Zaměření a poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek a zdravotnických prostředků v místě bydliště zákazníka
• Prezentace kompenzačních pomůcek a zdravotnických prostředků ve zdravotnických a sociálních zařízeních
• Podpora a uplatnění marketingové strategie společnosti
• Aktivní účast na odborných seminářích a konferencích
• Komunikace a spolupráce s centrálou společnosti a firemními prodejnami

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• Praxe v oblasti zdravotnických prostředků nebo kompenzačních pomůcek výhodou / ale ne podmínkou /
• Příjemné a empatické vystupování
• Samostatné a zodpovědné rozhodování
• Spolehlivost a trestní bezúhonnost
• Aktivní znalost MS Office
• Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

Co nabízíme:

• Nástupní mzdu podle zkušeností 30.000 Kč - 35.000 Kč
• Zázemí firmy s více než dvacetiletou historií
• Nástup možný ihned, případně dle dohody
• Zaškolení pod odborným dohledem
• Práce na plný úvazek
• Firemní automobil, mobilní telefon, notebook
• Zohlednění přesčasových hodin / proplacení nebo náhradní volno /
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na sport, kulturu a volný čas
• Firemní volno nad rámec dovolené v období vánočních svátků
• Sleva na firemní výrobky

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihočeský kraj | 19.10.2022