%2Fnabidka-prace%2Fdie-laenderbahn-cz-s-r-o%2Ffinancial-controller-id148test

Die Länderbahn CZ s.r.o.

Jsme soukromý železniční dopravce s mateřskou společností v Německu působící na českém trhu již od roku 2010. V rámci produktové značky Trilex zajišťuje dceřiná společnost Die Länderbahn GmbH provoz na linkách T7, RE a v létě také sezónní provoz na lince Liberec – Máchovo jezero. Ryze česká společnost Die Länderbahn CZ s.r.o. obsluhuje linky U12, U14 a turistickou linku T7 z Chomutova do Vejprt s přeshraniční přepravou do německého Cranzahlu. V roce 2021 uzavírá Die Länderbahn CZ s.r.o. s Libereckým krajem dopravní smlouvu na provoz železniční linky L4 z Rumburku do Mladé Boleslavi město přes Českou Lípu. A v roce 2022 se provoz rozšíří také na linku L2 z Liberce do Děčína. Naše společnost expanduje, a proto hledáme do našeho týmu další posily.

FINANCIAL CONTROLLER

Základní údaje

Title:FINANCIAL CONTROLLER
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:05.05.2021

Do týmu Die Länderbahn hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici FINANCIAL CONTROLLER JUNIOR.
Místo výkonu práce: Die Länderbahn CZ s.r.o., U Studánky 39/1, 400 07 Ústí nad Labem

Umíte přemýšlet v souvislostech a jste analytik? Máte povědomí o účetnictví nebo se orientujete ve financích? Umíte pracovat s Excelem? Pokud máte zájem o finance, controlling a reporting, pak je to správné místo, kde byste měl/a začít nebo růst ve své kariéře!

Náplň práce:
• Úzká spolupráce s konsolidující mateřskou společností
• Reporting na úrovni dceřiné společnosti
• Práce primárně se SAP a Excel, možná i HFM

Požadavky:
• Máte alespoň bakalářské vzdělání v rámci podnikové správy, ekonomiky nebo financí
• Umíte německy nebo anglicky na komunikativní úrovni slovem i písmem
• Máte alespoň základní znalosti účetnictví a Excelu
• Jste orientovaní na detaily, strukturovaní a užíváte si práce s čísly
• Jste týmoví hráči
• Jste flexibilní a ochotní cestovat služebně do zahraničí
• ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:
• Práci na plný úvazek v příjemném a přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
• Služební mobilní telefon a notebook
• 25 dní dovolené
• Motivující platové podmínky
• Příspěvek na stravování ve formě stravenek
• Příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
• Kariérní růst
• Práci v sídle společnosti Die Länderbahn v Ústí nad Labem
• HPP s nástupem ihned

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Ústecký kraj | 05.05.2021