%2Fnabidka-prace%2Fdarfon-electronics-czech-s-r-o%2Felektroinzenyr-id1673361278test

Darfon Electronics Czech s.r.o.

Společnost Darfon Electronics Czech s.r.o. byla založena 14.3.2006. Hlavní činností firmy Darfon v České republice je potisk a distribuce klávesnic, montáž a servis kol/elektrokol a další.

Elektroinženýr

Základní údaje

Title:Elektroinženýr
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:10.01.2023

Popis

Náplň práce elektroinženýra:

Zajistit instalaci dílů a operace v souladu s požadavky zákazníka přípravou SOP, elektrického systému, testovacích programů a dalších
Psaní zpráv a sestavování dat týkajících se stávajících a potenciálních elektrotechnických projektů a studií.
Zajištění souladu procesů s bezpečnostními a kvalitativními standardy
Provádění simulací procesů a odstraňování problémů během výroby a přenosu nového modelu
Příprava specifikací pro nákupy elektrozařízení a materiálu.
Dohled nebo školení nových operátorů
Spolupráce s řadou techniků, ostatními odděleními a s operátory – pro zlepšení procesu a řízení
Zkušenosti s elektrobateriemi jsou vítány
NAŠE FIRMA NYNÍ SÍDLI V BRNĚ SLATINĚ - ZA PÁR MĚSÍCŮ SE STĚHUJEME DO VĚTŠÍCH PROSTOR DO CVRČOVIC

POŽADAVKY NA ELEKTROTECHNIKA: znalost anglického jazyka slovem i písmem

- PRÁCE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY

Nabízíme:
stravenkový paušál
roční bonus
multisportkartu
2 x ročně firemní večírky
25 dní dovolené
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
možnosti růstu

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Szajerová

michaela.szajerova@darfon.com email
+420 725 837 628 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Jihomoravský kraj | 10.01.2023