%2Fnabidka-prace%2Fczech-blades-s-r-o%2Ffinancni-ucetni-id1621943771test

Czech Blades s.r.o.

Czech Blades s.r.o. představuje více než 70 let tradice výroby kvalitních holicích a průmyslových čepelek. Společnost s ryze českým kapitálem je předním světovým producentem čepelek z nerezové a uhlíkaté oceli a navazuje na vysoké standardy předchozích vlastníků Astra Diu a Gillette. Do portfolia ochranných známek patří proslulé značky TIGER, TATRA, SOKOL, LUXOR, LEON a INDUSTRIAL, které jsou zárukou vysoké kvality a užitné hodnoty pro zákazníky po celém světě, zvláště v mimomevropských zemích. Krédem společnosti je být spolehlivým a dynamickým partnerem.

finanční účetní

Základní údaje

Title:finanční účetní
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:25.05.2021

Společnost Czech Blades s. r. o. se sídlem v Jevíčku hledá uchazeče na pozici
Finanční účetní
S těmito požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici minimálně 5 let podmínkou
• samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
• Zpracování a evidence bankovních výpisů bankovních účtů externích bank
• Příprava podkladů pro platby (dodavatelské faktury, zálohové faktury)
• Účtování kursových rozdílů vzniklých při platbách
• Účtování transakcí spojených se zásobami
• Příprava podkladů pro měsíční zúčtování DPH, kontrolní hlášení
• Intrastat
. Pokladna
• Zpracování a platby daně z nemovitostí, silniční daně

Nabízíme:
• finanční podmínky podle dosaženého vzdělání a délky praxe, bonus dle výkonu
• 5 týdnů dovolené
• možnost dalšího profesního vzdělávání a personálního rozvoje
• mimoplatové benefity (závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele)

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu Czech Blades, s. r. o., personální oddělení, Brněnská 559, 569 43 Jevíčko nebo na e-mail: marta.bilkova@czechblades.cz, tel. 461 801 217

Benefity

13. plat
Časová flexibilita
Dovolená navíc
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Pitný režim
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

JUDr. Marta Svobodová Bílková

Marta.Bilkova@czechblades.cz email
+420 602 755 269 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Pardubický kraj | 25.05.2021