%2Fnabidka-prace%2Fcri-consulting-s-r-o%2Fservisni-technik-automatizace-elektro-hydraulika-servis-lpg-id495test

CRI Consulting s.r.o.

Jsme personálně poradenskou společností, orientující se na vyhledávání odborníků různých profesí a oborů. Provozujeme kariérní portál ameba.eu se zaměřením na personální marketing.

Servisní technik - Automatizace, elektro, hydraulika, servis LPG

Title:Servisní technik - Automatizace, elektro, hydraulika, servis LPG
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:04.07.2022

Pro našeho klienta, který patří do přední mezinárodní skupiny v oblasti distribuce paliv, hledáme
pracovníky na pozici: Servisní technik pro čerpací stanice - Automatizace, elektro, hydraulika, servis LPG.
Místo výkonu práce: Olomoucko / Moravskoslezský kraj

NÁPLŇ PRÁCE:
• Servis Automatizace (řídící systémy)
• Servis Hydraulika (potrubí, přípojky, ventily)
• Servis LPG
• Servis Elekro
• Řídit a zajišťovat údržbu zařízení lokální distribuční soustavy
• Zpracovávat a vést provozní dokumentaci
• Vyhodnocovat provozuschopnost a bezpečný stav VETZ v LDS

OČEKÁVÁME OD VÁS:
• Středoškolské vzdělání s maturitou
• Zaměření nejlépe silnoproudá elektrotechnika, elektromechanika, nebo automatizace
• Osvědčení dle Vyhlášky ČÚPB a ČBU č. 50/1978 Sb. výhodou
• Uživatelské znalosti IT: Elektronická pošta, MS Word, MS Excel
• Odborné znalosti a dovednosti v oblasti elektro, hydraulika nebo LPG výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Zaškolení
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Olomoucký kraj | 04.07.2022