%2Fnabidka-prace%2Fcom-plus-cz-a-s%2Fprojektant-ka-telekomunikace-id614test

COM PLUS CZ a.s.

Společnost COM PLUS CZ a.s., se sídlem v Praze, má v současnosti své provozovny v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Brně, Ostravě, Sadské a v Plzni. V Ústí nad Labem pak působí jak dceřiná společnost COM PLUS s.r.o., tak i COM PLUS CZ a.s. Působí po celém území České republiky, pokrývá tak veškeré potřeby zákazníků z celého regionu. Společnost COM PLUS působí na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů od roku 1993. Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.

Projektant/ka telekomunikace

Základní údaje

Title:Projektant/ka telekomunikace
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: IT a telekomunikace
Datum:18.05.2021

Do našeho týmu v Ústí nad Labem hledáme šikovného projektanta/ku, třeba i absolventa střední školy. Vaší náplní práce bude tvorba výkresové a technické dokumentace k výstavbě FTTH sítí pro mobilní operátory.
Místo výkonu práce: Com Plus s.r.o., U Vlečky 3086/6, 400 01 Ústí nad Labem-město

Náplň práce:
• Projektování a navrhování optických tras, projektování telekomunikačních zařízení
• Provádění inženýrských činností

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické, telekomunikační, případně strojní)
• Znalost práce v programu AutoCAD/Microstation - stačí základy
• Znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook
• Řidičský průkaz skupiny B
• Časová flexibilita
• Přesnost, samostatnost a smysl pro systematickou práci

Nabízíme:
• Zaškolení
• Mobilní telefon
• Pracovní pozici ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost profesního růstu
• Nástup možný IHNED

Benefity

Mobilní telefon
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Ústecký kraj | 18.05.2021