%2Fnabidka-prace%2Fcom-plus-cz-a-s%2Foperator-servicedesku-24-7-id478test

COM PLUS CZ a.s.

Společnost COM PLUS CZ a.s., se sídlem v Praze, má v současnosti své provozovny v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Brně, Ostravě, Sadské a v Plzni. V Ústí nad Labem pak působí jak dceřiná společnost COM PLUS s.r.o., tak i COM PLUS CZ a.s. Působí po celém území České republiky, pokrývá tak veškeré potřeby zákazníků z celého regionu. Společnost COM PLUS působí na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů od roku 1993. Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.

Operátor ServiceDesku 24/7

Základní údaje

Title:Operátor ServiceDesku 24/7
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: IT a telekomunikace
Datum:18.05.2021

Hledáme kolegu do našeho HelpDesk týmu v Ústí nad Labem – možnost nástupu ihned.
Místo výkonu práce: Com Plus s.r.o., U Vlečky 3086/6, 400 01 Ústí nad Labem-město

Pracovní náplň:
• Komunikace s firemními zákazníky (telefon, e-mail, tiketovací systém)
• Řízení požadavků zákazníka dle standardizace ITIL
• Práce v tiketovacích nástrojích
• Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, CMDB
• Práce s dohledovými nástroji
• Udržování aktuálních informací v Knowledge Base
• Práce ve směnném provozu 24/7 (směny 12 hodin)

Požadavky na kandidáta:
• SŠ vzdělání
• Základní orientace v oblasti IT
• Základní ovládání MS Office
• Uživatelská znalost MS Windows
• Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost
• Dobré komunikační schopnosti
• Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti
• Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• Možnost osobního i profesního růstu
• Výkon práce v moderním prostředí
• Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky
• Možnost podílet se na vytváření nových pracovních postupů
• Činnost na klíčových projektech firmy
• Fixní plat ve zkušební době a prémiový systém po zapracování
• Práce na hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem
• Nejedná se o outbound call centrum

Nástupní mzda 22-25 000 Kč
Po zaškolení/zkušební době 25-30 000 Kč

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Ústecký kraj | 18.05.2021