%2Fnabidka-prace%2Fcee-fresh-food-logistics-s-r-o%2Fdispecer-mezinarodni-kamionove-dopravy-s-rustinou-id142test

CEE Fresh Food Logistics s.r.o.

Společnost CEE Fresh Food Logistics s.r.o. je od roku 2021 dceřinou společností CEE Logistics a.s., patřící do nadnárodní skupiny Matteli Group. CEE Fresh Food Logistics je významným distributorem čerstvých potravin a nápojů. Specializuje se na přepravu potravin v režimu ambient, ale i na přepravu chlazeného a mraženého zboží. Společnost byla založena v roce 1996. Je významným dodavatelem logistického servisu v segmentu FMCG a držitelem certifikátu ISO 22000. Hlavní činností společnosti je komplexní logistický servis, a to s důrazem na ekologii a bezpečnost, která je klíčovou prioritou.

DISPEČER MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY s ruštinou

Základní údaje

Title:DISPEČER MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY s ruštinou
Místo působení:Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Datum:07.02.2023

CEE Fresh Food Logistics s.r.o. je významným distributorem čerstvých potravin a nápojů. Specializuje se na přepravu potravin v režimu ambient, ale i na přepravu chlazeného a mraženého zboží.
Aktuálně hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Místem výkonu práce: CEE Fresh Food Logistics s.r.o., Rozkoš 145, 396 01 Humpolec

Náplň práce:
• Plánování dopravní kapacity dle požadavků zákazníka
• Vytěžování/prodávání kapacity vlastních volných vozidel/nakupování kapacity volných vozidel od jiných dopravců
• Zajišťování další operativní činnosti spojené s dopravou
• Plánování práce/směn řidičů
• Evidence přeprav, palet, docházky řidičů a vykonávání administrativy s tím spojené
• Komunikace se zákazníky
• Komunikace s kolegy a řidiči
• Podílení se na budování pobočky silné dopravní společnosti

Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání
• Znalost ruského a českého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
• Znalost AJ nebo NJ výhodou
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• Zodpovědný přístup, odolnost vůči stresu, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, samostatnost, chuť učit se novým věcem
• Praxe v dopravní společnosti vítána, ale není podmínkou, rádi Vás sami zaškolíme

Nabízíme:
• Motivační mzdové ohodnocení
• Firemní benefity v podobě stravenkového paušálu, příspěvků na penzijní připojištění, PC, mobilní telefon
• Kvartální odměny
• Možnost dalšího profesního rozvoje
• Zázemí silné a prosperující společnosti
• Firemní akce, dárky k životním i pracovním výročím

Místo výkonu práce: Humpolec
Termín nástupu: dle dohody

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Výkonnostní odměny
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Vysočina | 07.02.2023