%2Fnabidka-prace%2Fcdk-global-%28ceska-republika%29-s-r-o%2Fanalytik-technicke-podpory-s-anglictinou-a-nemcinou-id829test

CDK Global (Česká Republika) s.r.o.

We’re a global market leader in providing software and digital marketing solutions to the automotive industry. We’re innovating the way that automotive dealerships drive their customers’ car-buying experience from the moment they run a search online all the way through to bringing their car back in for a service. Join us and be a part of the evolution.

Analytik technické podpory s angličtinou a němčinou

Základní údaje

Title:Analytik technické podpory s angličtinou a němčinou
Místo působení:Praha
Obor: IT a telekomunikace
Datum:02.05.2019

Jsme světový lídr na trhu v poskytování softwaru a řešení digitálního marketingu pro automobilový průmysl. Inovujeme způsob, jakým automobiloví prodejci řídí zkušenosti zákazníků s nákupem automobilu, od chvíle, kdy vyhledávají on-line, až po okamžik, kdy dovezou své auto zpět do servisu. Přidejte se k nám a buďte součástí evoluce.

Náplň práce:
• Budete poskytovat softwarovou podporu našim zákazníkům, prodejcům největších značek automobilů v Německu, kteří používají naše technologie a informační řešení.
• Hledáme kolegy, kteří řeší problémy přirozenou cestou. Umožňujeme každému členovi týmu rozvíjet vlastní myšlení, své technické dovednosti a znalosti prostřednictvím řešení stále složitějších softwarových problémů.
• Budete řešit výzvy související se softwarem a rozplétat je až do finálního řešení. Budete spolupracovat s našimi zákazníky, abyste od nich získali co nejvíce informací a zvládli jejich očekávání od otevření případu až po jeho uzavření.

Požadujeme:
• Praxi v technické podpoře nebo zákaznickém servisu minimálně 1 rok
• Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání
• Angličtinu na úrovni C1 /2
• Němčinu na velmi vysoké úrovni
• U obou jazyků schopnost přeložit technické a „business“ texty
• Výbornou komunikaci: telefon, chat, písemný projev a Jabber (IM)

Nabízíme:
• 25 dní dovolené
• Sickdays
• Příspěvek na životní pojištění
• Cafeteria Program
• Zaměstnanecký program Vodafone
• Jazykové kurzy
• Příspěvek na penzijní připojištění

Pracoviště: Praha, Česká republika

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Praha | 02.05.2019