%2Fnabidka-prace%2Fbonavita-spol-s-r-o-%2Fpracovnik-vyroby-id392test

BONAVITA, spol. s r.o.

Příběh společnosti BONAVITA, spol. s r.o. začal v roce 1991, kdy byla založena jako rodinná společnost, kterou je i v současnosti. BONAVITA je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou a prodejem výrobků racionální výživy a výrobků, které svým složením pomáhají lidem dodržovat zásady správné výživy. BONAVITA má ve svém portfoliu širokou škálu výrobků, do které patří: snídaňové cereálie, müsli, ovesné kaše, cereální, ořechové a müsli tyčinky, cereální nápoje, trvanlivé pekařské a pufované výrobky, popcorn, těstoviny a sójové potraviny (alias sójové „maso“). Současná BONAVITA z hlediska výroby cereálií nemá v České republice konkurenci a v evropském měřítku patří v tomto ukazateli ke špičce. BONAVITA má nyní 2 výrobní závody v ČR a 1 na Slovensku.

Pracovník výroby

Základní údaje

Title:Pracovník výroby
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Operator výroby
Datum:09.03.2020

Popis

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PRACOVNÍK VÝROBY.

Náplň práce
- obsluha a seřizování balících strojů
- dozorování nad výrobními linkami
- nastavování technologických parametrů
- sanitace

Požadujeme
- minimální požadované vzdělání: základní
- spolehlivost
- zodpovědnost
- proaktivní přístup
- ochotu učit se
- ochotu pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (2den-2-noc, 4dny volna)

Nabízíme:
• Zaměstnání na HPP
• Zázemí stabilní české společnosti
• Nástup možný ihned
• Dotované stravování
• Sleva na nákup výrobků společnosti
• Příspěvek za věrnost
• Odměna za doporučení nového zaměstnance

Pracoviště: Kunice - Vidovice

Benefity

Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Pitný režim
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Slevové programy
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Iveta Sůsová

susova@bonavita.cz email
+420 776 417 435 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Středočeský kraj | 09.03.2020