%2Fnabidka-prace%2Fbohemia-rings-s-r-o%2Fobrabec-cnc-id850test

BOHEMIA RINGS s.r.o.

BOHEMIA RINGS s.r.o. je největší výrobce za tepla válcovaných bezešvých ocelových kruhů v České republice.

Obráběč CNC

Základní údaje

Title:Obráběč CNC
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Strojírenství
Datum:20.07.2022

Aktuálně hledáme kolegu na pozici:

Obráběč CNC
Místo výkonu práce: BOHEMIA RINGS s.r.o., Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk

Dostanete od nás 50. 000 Kč navíc jako bonus.

Popis pracovní pozice:
• Seřizování a programování moderních CNC karuselů
• Dolaďování výrobního procesu v prostředí Siemens Sinumerik 840D
• Příprava obráběcích nástrojů
• Práce s obrobky do průměru 4m

Požadavky:
• Výhodou technické vzdělání nebo praxe v oboru
• Výhodou znalost programu Siemens Sinumerik
• Práce na 12h směny (denní/noční), měsíčně cca 15 směn, víkendy volné

Nabídka:
• Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu ve výši 50%
• Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
• Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
• Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
• Dárky při životních a pracovních výročích
• Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
• Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-
• Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
• Sleva 50% z ceny produktů výrobce Geomag
• Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
• Možnost pravidelného praní firemních oděvů
• Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
• Možnost účasti na firemních akcích

Benefity

Dovolená navíc
Nadstandarní příplatky za práci v noci
Podpora vašich zajímavých nápadů
Přátelský kolektiv
Slevové programy
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Pardubický kraj | 20.07.2022