%2Fnabidka-prace%2Fbaspa-s-r-o%2Fspecializovany-technik-pro-bazeny-a-virivky-id584test

BASPA s.r.o.

jsme předním dodavatelem značkových bazénů a vířivek. Úspěšně působíme v rámci celé ČR a každoročně zaznamenáváme nárůst počtu zakázek.

SPECIALIZOVANÝ TECHNIK PRO BAZÉNY A VÍŘIVKY

Základní údaje

Title:SPECIALIZOVANÝ TECHNIK PRO BAZÉNY A VÍŘIVKY
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:04.01.2023

K posílení našeho týmu hledáme technika se specializací na instalace a servis bazénů a vířivek.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• servis bazénů a vířivek u zákazníků
• údržba včetně zazimování a zprovoznění
• montáže privátních bazénů u zákazníků
• dohled nad činností externích montážních týmů
• technické poradenství pro zákazníky

POŽADUJEME:
• praktické zkušenosti v oboru
• samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
• manuální zručnost a svědomitý přístup k práci
• ochotu cestovat a časovou flexibilitu v hlavní sezóně
• základní znalosti práce na PC
• dobré organizační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B
• znalost angličtiny výhodou
• osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

NABÍZÍME:
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr případně spolupráci na živnostenský list
• zajímavou, pestrou a samostatnou práci
• atraktivní finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• perspektivu dalšího růstu v úspěšné firmě
• mzda 30.000 – 40.000 Kč

Benefity

Časová flexibilita
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Rozšířená dovolená
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Jihomoravský kraj | 04.01.2023