%2Fnabidka-prace%2Faz-elektrostav-a-s%2Fvedouci-strediska-%25e2%2580%2593-vyroba-rozvadecu-id510test

AZ Elektrostav, a.s.

Společnost AZ Elektrostav, a.s., jedna z nejkomplexnějších a nejvýznamnějších elektromontážních firem v České republice s realizací mnoha významných zakázek i v zahraničí. Od roku 2007 je také vlastníkem společnosti ELTRAF, a.s., která byla založena 25.10.1994. Ta se zabývá výrobou kioskových trafostanic VN/NN, pro užití v distribučních rozvodech elektrické energie.

Vedoucí střediska – výroba rozvaděčů

Základní údaje

Title:Vedoucí střediska – výroba rozvaděčů
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:10.05.2022

Společnost AZ Elektrostav, a.s., jedna z nejkomplexnějších a nejvýznamnějších elektromontážních firem v České republice s realizací mnoha významných zakázek i v zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Místo výkonu AZ Elektrostav, a.s., Bobnická 2020, 288 01 Nymburk

Co vás čeká:

• budete provádět koordinaci výroby rozvaděčů NN pro transformační stanice, průmysl, technologické kontejnery
• komunikace se zákazníky i dodavateli
• příprava kalkulací dle podkladů od zákazníka (projekt + kusovník)
• příprava nabídek dle zavedených vzorů
• příprava a koordinace přípravy výrobní dokumentace
• vedení výrobních zakázek – komunikace se zákazníkem při řešení změn a nejasností
• výsledkem vaší práce bude vyrobený rozvaděč pod vaším vedením a kontrolou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• min. středoškolské vzdělání s maturitou elektrotechnického směru - silnoproud, VŠ výhodou, nikoli podmínkou
• organizační a vyjednávací dovednosti
• znalost MS Office
• znalost SW Eplan výhodou
• vyhlášku 50/1978 §6 (vyšší uvítáme)
• ŘP sk. B

Výhodou bude, pokud budete mít praxi a zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů nízkého napětí

Co vám můžeme nabídnout:

• zajímavou a různorodou práci s použitím v moderních technologií
• tvůrčí práci v perspektivní oblasti
• dotovanou stravu, telefonní tarify, příspěvky na dovolenou atd.
• trvalý pracovní poměr s místem výkonu práce v Nymburce
• jednosměnný provoz
• účast na zajímavých zahraničních projektech
• 25 dnů dovolené
• nadstandardní mzdové podmínky
• nástupní mzda 50 000 Kč, po zkušební době dle výsledků možnost mzdového růstu
• roční bonus
• stabilní zaměstnavatel, moderní společnost
• odborné vzdělávání a rozvoj

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.

Benefity

Dovolená navíc
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Elektrotechnika a energetika | Středočeský kraj | 10.05.2022