%2Fnabidka-prace%2Faustro-bohemia-s-r-o%2Fhelpdesk-specialist-id744test

Austro-Bohemia,s.r.o.

Jsme tým, jehož členové spolu a se svými partnery táhne za jeden provaz. S tím souvisí, že nás všechny baví vymýšlet nové věci a posouvat se vpřed, stejně jako to nabízíme našim klientům. Každý den (a někdy i v noci) společně hledáme možnosti, jak získat náskok před konkurencí a zvýšit efektivitu procesů. Zároveň ale moc dobře víme, že každý obor je jiný, a proto rádi posloucháme a na základě našich zkušeností následně přicházíme s řešením.

Helpdesk Specialist

Základní údaje

Title:Helpdesk Specialist
Místo působení:Praha
Obor: IT a telekomunikace
Datum:24.04.2022

Jsme úspěšnou českou IT společností působící na trhu již od roku 2002, která se zabývá implementací CRM systému a analytických služeb, v rámci farmaceutického a FMCG segmentu.

Hledáme do našeho mladého nadšeného kolektivu kolegu/kolegyni na pozici
Helpdesk Specialist.

Co Vás čeká:
• Hlavní část Vaší pracovní náplně se bude týkat řešení požadavků našich klientů
• nastavování systému a administrátorských oprav
• implementací systému pro nové klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• zodpovědný přístup k převzatým úkolům a jejich důsledné vyhotovení
• dobré komunikační schopnosti a zákaznicky orientovaný přístup
• znalost EXCEL – Začátečník / Pokročilý
• znalost MS SQL – Začátečník / Pokročilý
• úroveň češtiny/slovenštiny– výborná
• úroveň angličtiny – mírně pokročilá

Na této pozici Vám nabízíme:
• možnost Home Office a pružná pracovní doba
• mobilní telefon, notebook
• výkonnostní bonusy
• dovolená 4 týdny
• prostor pro vlastní rozvoj a work-life balance
• přímý vliv na dění ve společnosti = nejsme korporátem, dobré návrhy na invenci aplikujeme velmi pružně
• Možnost výběru vzdělávacích kurzů
• neformální pracovní prostředí a pravidelné teamové eventy
• přístup k moderním technologiím
• nové zajímavé projekty a každodenní výzvy
• prostor pro kariérní růst
• parádní kontaktní gril na zahrádce
• mnohé další

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Praha | 24.04.2022