%2Fnabidka-prace%2Fatl-europe-s-r-o%2Fdisponent-dispecer-preprav-id115test

ATL EUROPE s.r.o.

Společnost ATL, která zahájila svou činnost v Petěrburgu v roce 1995 jako nevelká dopravně-spediční firma, dnes zaujala stabilní místo mezi hlavními logistickými operátory Ruska. V dnešní době poskytuje ATL služby svým klientům od Novosibirsku až po Prahu. Snažíme se, co nejúplněji a nejefektivněji uspokojit potřeby zákazníků a poskytovat celý komplex logistických služeb, jsme se rovněž stali majiteli vlastního parku vozidel a skladovacího terminálu. Společnost aktivně rozvíjí logistické poradenství.

Disponent/dispečer přeprav

Základní údaje

Title:Disponent/dispečer přeprav
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:19.10.2021

Popis

Náplň práce:
Každý den koordinovat přepravy pro stávající klienty – firmy (celovozové přepravy, sběrná služba), zpracovávání poptávek zákazníků, řešení veškeré agendy spojené s organizací a realizací přeprav, komunikace se zákazníky a přepravními společnostmi, řidiči. Vhodné i pro absolventy, zaučíme.

Požadujeme:
- Zodpovědnost, kreativitu, samostatnost a zároveň schopnost a ochotu pracovat v týmu.
- Samozřejmostí je efektivní a rychlá práce s počítačem.
- Dobrá znalost jednoho světového jazyka.

Nabízíme:
- Zajímavou nástupní mzdu s navýšením po zkušební době.
- Bonusy v případě splnění plánu zisku.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Možnost čerpání jednoho týdne dovolené navíc.
- 2x ročně využití Sick day.
- Po domluvě možnost Home Office.
- Služební telefon.

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 19.10.2021