%2Fnabidka-prace%2Falafia-rhb-s-r-o%2Ffyzioterapeut-ka-id656test

ALAFIA-RHB s.r.o.

Jsme nestátní ambulantní zdravotnické zařízení, spolupracující s 3.lékařskou fakultou UK. Věnujeme se komplexní rehabilitační péči. Mezi naše klienty patří i profesionální sportovci.

Fyzioterapeut/ka

Základní údaje

Title:Fyzioterapeut/ka
Místo působení:Praha
Obor: Zdravotnictví, farmacie
Datum:10.06.2021

Do našeho přátelského kolektivu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici Fyzioterapeut/ka.
Místo výkonu ALAFIA-RHB s.r.o., Poliklinika Kolbenova, Kolbenova 473/36, Praha 9 – Vysočany

Náplň práce:
• samostatná diagnostika a vedení léčby
• vedení zdravotnické dokumentace
• případná pomoc při školící činnosti

Co od Vás očekáváme:
• ukončené vysokoškolské vzdělání Bc., Mgr. v oboru fyzioterapie
• zájem o obor
• empatický a individuální přístup ke klientům
• samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
• znalost ČJ
• znalost AJ/NJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání – kurzy, školení
• práci v malém a přátelském kolektivu
• pomoc při zapracování, vše vysvětlíme
• možnost získat další odborné zkušenosti
• jednosměnný ambulantní provoz, víkendy volné
• 5 týdnů dovolené
• slevy na naše služby pro rodinu
• možnost práce na plný nebo částečný úvazek
• příspěvek na pracovní oblečení a obuv
• finanční odměny
• platové ohodnocení od 32.000,-Kč dle dosažené kvalifikace a praxe

Benefity

Dovolená navíc
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Slevové programy
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zdravotnictví, farmacie | Praha | 10.06.2021